Вхід Реєстрація

10 кроків до зближення зі своєю свекрухою

Шлюбний і сімейний психотерапевт Ліза Бахар радить спитати свою свекруху про що вона мріяла, коли була молодою, і як вона виглядала у вашому віці. Таким чином, ви зможете зрозуміти, яка перш за все вона людина і жінка, окрім того, що вона є матір’ю вашого чоловіка. Попросіть її показати вам свої старі фотографії – з дитинства, молодості. Так ви з’ясуєте, у якій родині та в яких умовах зростала ваша свекруха, чим захоплювалася у молодості, яким було її життя до появи у її житті сина (вашого чоловіка). Така увага до її особистості неодмінно розчулить вашу свекруху і вона з радістю розповість і покаже вам все.

Говоріть зі свекрухою однією мовою

Сесілія, 39 років, говорить, що вона навчилася говорити краще іспанською, щоб мати змогу підтримувати щотижневі розмови у Skype. Її свекруха живе в Іспанії, англійську знає не дуже добре, тому вони спілкуються мішаною англо-іспанською, і часто зрозуміти одна одну можуть тільки вони вдвох. В них є якісь свої  сталі вирази і слова, і це дуже зближує.

Готуйте разом

"Я зрозуміла, що моменти близькості у мене із свекрухою виникають тоді, коли я прошу її навчити мене щось готувати", говорить Пенелопа, 48 років. "Наприклад, коли вона приїздить до нас у гості і залишається на пару днів, я пропоную їй піти в магазин, купити всі необхідні продукти, що вона змогла навчити мене пекти свій фірмовий пляцок. Одного разу вона зрозуміла, що я готова прислухатися до неї і вчитися в неї, і стала лагіднішою до мене".

Подолайте прірву між вами

Джейн Ангеліч, автор книги "Що таке свекруха і що з нею робити? 5 простих кроків до створення теплих відносин із матір’ю вашого чоловіка", каже, що її невістка взяла собі за звичку постійно відправляти їй фотографії онуків. "Вона розуміє, що є фізична відстань між нами і ці фотографії – один зі способів її подолати, і можливість для мене відчувати себе частиною їхнього життя", - говорить вона. "Я беру ці фото і роблю цілі альбоми, а потім із гордістю демонструю своїм подругам".

Догляд за немовлям зближує

Енн, 29 років, говорить, що вони з чоловіком були одружені протягом 8 років і у неї зі свекрухою були доволі хороші стосунки: "Ми завжди мали дружні стосунки, але я дійсно почала цінувати її і відчувати себе ближчою до неї, коли вона полишила всі свої справи і приїхала, щоб допомогти мені з дитиною через місяць після народження. Я потребувала допомоги, і вона була однією з 4 людей, які мені дуже сильно допомогли. З тих пір я почала довіряти їй на 100%".

Будьте креативними

Коли Емма, 28 років, переїхала зі своїм нареченим у новий будинок, вона запропонувала своїй майбутній свекрусі взяти участь у декоруванні будинку. "Свекруха радо відгукнулася і навіть привезла старе величезне дзеркало з якогось гаражного розпродажу, і показала, як пофарбувати його у стилі шеббі-шик!"

Поділіться своїми інтересами

"Ви обоє маєте проводити якийсь час разом, робити те, що кожен з вас вміє",  - каже Шарі Голдсміт, терапевт, який активно працює зі свекрухами. "Наприклад, якщо невістка захоплюється скрапбукінгом, то вона може запросити свою свекруху на майстер-клас. Не стільки має значення, що саме робити, скільки те, що ви це робите разом". Ліза Бахар додає, що можна запросити свекруху на якусь виставу, концерт чи в галерею, або просто на каву.

Магічне слово 

Джолі, 31 рік, знайшла простий, але символічний спосіб подолання відстані між нею та свекрухою: "Я просто почала називати її мамою".

Почути її 

Расті, 39 років, заміжня вже 11 років, пропонує послухати поради свекрухи з виховання дітей, навіть якщо ви не плануєте приймати їх і робити так, як вона каже. "Не кажіть нічого, що змусить її почуватися необізнаною. Просто скажіть щось на кшталт: "Вау, я ніколи не думала про це у такому ключі. Ви зробили таку велику роботу, гарно виховавши ваших дітей, що я, мабуть, спробую, як ваші методи працюють на ділі", - говорить вона.

Справа в дрібницях

Іноді, найменші жести можуть мати найбільший вплив та ефект. Дзвоніть просто, щоб привітатися; посміхніться їй, коли побачите її та запитайте, чи можете їй з чимось допомогти. Трохи зусиль і відстань між вами може суттєво зменшитись за невеликий проміжок часу.

За матеріалами http://mom.me

Кількість переглядів: 640
Дата редагування: 2019-07-24

Сподобалась стаття? Поділись з друзями!

Схожі статті

Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies у своєму браузері. Дізнатись більше

Я погоджуюсь