Вхід Реєстрація

Декор весілля 2020: прості секрети гарного свята

Hot Wedding завжди намагається першим повідомляти нареченим про модні тенденції в сфері оформлення весіль і весільної моди. І як нам здається, зараз - саме час ділитися свіжими підказками з підготовки торжества 2020! Ми вже розповідали вам про модну палітру кольорів на сезон осінь-зима, а тепер готові розібрати в деталях тренди 2020 року, проголошені визнаними в світі декораторами, дизайнерами і флористами. Яким може бути модний декор весілля в прийдешньому році - дізнайтеся просто зараз!

Весільний декор 2020: мінімалізм в дрібницях

Мода на оформлення свят, як правило, не змінюється радикально, а плавно переходить з сезону в сезон з деякими поправками. Принаймні, так відбувається з глобальними трендами - такими, як мінімалізм. Мінімалістичний декор був актуальний впродовж 2019-го і проявлявся у всьому - від вбрань наречених до подарунків гостям. У 2020-му експерти радять не переборщити з дизайном розсадкових карток і плану розсадки, робити вишукані композиції на столах, вибирати акуратний, непомітний текстиль, дорогий, елегантний і в той же час простий посуд.

декор столів на весілля

Високі композиції на столах

Попри все сказане, мінімалізм - не єдиний шлях оформлення весільного залу. Якщо дрібні деталі, поліграфію ви робите простими і скромними, то при цьому необхідно знайти об'єкт для акценту. Тобто, в оформленні весільного залу 2020 має бути щось велике, масивне. Краща ідея - це високі композиції на столах з ваз і квітів. Такий декор був модний в останні роки, але також він увійшов і в тренди 2020! Найважливіше - нехай такі композиції привертають увагу, але не конкурують з масивним підвісним декором. Вибирайте щось одне.

Високі композиції на столах

Натуральний декор на весілля

Декор на весілля 2020 гармонує з природою і є її відображенням. Мабуть, драпірування з тканини та інші штучні матеріали не повернуться більше в весільні арки і фотозони закоханих, які стежать за трендами. Оформлювачі радять використовувати більше дерева, соломи, сухоцвітів, а ще краще - бути максимально екологічними, даючи життя старим речам. Так, бабусина ширма або дерев'яна скриня можуть стати основою для милою фотозони, а вишукану арку можна спорудити не з бутонів троянд і півоній, а з витких рослин в горщиках!

Натуральний декор на весілля

Оздоблення залу на весілля: гігантський декор 2020

Не тільки композиції на столах можуть бути великими! Тренди 2020 схиляють нас використовувати для залучення уваги не загальний стиль і гармонію кольору, а деякі масивні речі. Так, в вашому залі може бути великий підвісний декор (і це не тільки флористика, а, наприклад, величезна люстра), великі повітряні кулі - щось нетипово громіздке і чаруюче. Якщо ви намагаєтеся зробити свято максимально сучасним, можна епатувати гостей незвичайним арт-об'єктом, а в плані шоу - несподіваним перформансом!

гігантський декор

Декор на весілля і весільна флористика 2020: реалізація еко-тренда

Рівень свідомості суспільства однозначно підвищується і не може не надихати експертів на затвердження еко-трендів. Весілля - справа витратна, так чому б, слідуючи екологічним тенденціям, не зробити її більш розумною в плані економії бюджету? Зрізані живі квіти можна замінити мальовничою природою відкритого майданчика або рослинами в вазонах, посуд із пластику - порцеляною, недорогою керамікою або модною міддю. Тренди 2020 на планування весілля стимулюють переглянути свої погляди і на весільний банкет. У меню може бути менше страв або, що ще краще - порції можуть бути меншими. Результат - менше відходів і шкоди навколишньому середовищу!

реалізація еко-тренда

Весільний декор 2020 і модний букет нареченої

Весільна флористика - це, звичайно, тема для окремої статті. Але коли мова про весільні тренди 2020 року, ми просто не можемо не сказати кілька слів про букет нареченої і оформлення весілля квітами. Є багато нюансів, але хочеться акцентувати на великій кількості зелені, комбінованій з великими і незвичайними квітами, на зразок протеї, про яку ми якраз нещодавно розповідали. У той же час, спостерігається повернення яскравих кольорів: композиціям в залі, як і весільному букету більше не потрібно бути пастельними або монохромними. Важливо створити настрій, і яскраві квіти в цьому допоможуть!

модний букет нареченої

Весільне оформлення: колір в 2020-ому

Як ми вже сказали в попередньому пункті, 2020-ий рік в плані кольору більш демократичний і вільний. Якщо ви готуєтеся до весілля, знайте: весільне оформлення 2020 передбачає менш жорстку палітру відтінків і їхніх поєднань. Не варто боятися, що в вазах на столах виявляться квіти не того відтінку, що у весільній арці. Ми будемо спостерігати яскраве, експериментальне змішування кольорів, появу в декорі на весілля нетипових, темних відтінків. У той же час, для любителів класичного ніжного оформлення торжества, залишається мода на ніжно-рожевий колір в оздобленні залу на весілля.

Весільне оформлення в 2020-ому

Шкільна дошка замість неонової вивіски

Неонові вивіски - це був супер “коник” весіль в 2018-2019 роках. Романтичний і магічний неон створював настрій на багатьох фотозонах і прикрасив чимало локацій. Але в 2020-му неон поступається позиціями шкільній дошці! Так-так, сміливо використовуйте дошку для крейди як декор на весілля. Вона може стати основою для фотолокації, плану розсадки, покажчиків на території ресторану і т.п. Гарний декор дозволить перетворити просту річ в оригінальну родзинку вашого свята!

Шкільна дошка на весіллі

Сирні вежі замість традиційного торта

У 2019-ому мода на нестандартні торти прийняла несподіваний поворот. І тепер замість солодкого багатоповерхового шедевра на весіллі можемо побачити і покуштувати альтернативний смаколик. Мова про сирні торти, а якщо бути точніше - про вежі зі справжнього твердого сиру, гарно викладені на подобі весільного торта. Хоча, звичайно, звичне солодке нікуди не дінеться: ми ще розповімо про те, яким може бути ваш торт 2020!

Сирні вежі замість традиційного торта

Мармурові солодощі

І, наостанок, трохи натхнення для тих, хто все ж залишаються вірними традиційному солодкому. У 2020-му серед модних візерунків для незвичайних тістечок з кенді-бару та й самого головного смаколика свята - мармур. Експериментуйте з квітами і формами, але використовуйте мармурову текстуру для ніжних і витончених страв!

Мармурові солодощі

Декор весілля 2020 року - це свобода дій без суворих обмежень в кольорі, розмірах та вподобаннях. Будьте сміливими, слідуючи трендам або створюючи свої власні!

Кількість переглядів: 10553
Дата редагування: 2023-12-24

Сподобалась стаття? Поділись з друзями!

Схожі статті

Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies у своєму браузері. Дізнатись більше

Я погоджуюсь