Вхід Реєстрація

ТОП-10 небажаних подарунків на весілля

Є речі і предмети, які не варто дарувати на весілля молодим, вони пов’язані із забобонами. Тому склали топ-10 невдалих подарунків молодим.
1. Ножі. Колючо-ріжучі предмети не рекомендується дарувати. Окрім ножів, не варто купувати в подарунок столові прибори, інструменти, сувенірні шаблі – це до постійних сварок у молодій сім’ї.
ножі фото2. Кондиціонери. Не варто дарувати електричні прибори, які мають відношення до повітря (віяло, кондиціонер, витяжка, вентилятор), бо вважається, що це до вітряних відносин і охолодження почуттів. 
3. Антикваріат. Дарувати старі картини, меблі чи ювелірні речі не бажано, адже у них накопичується енергетика, яка не завжди позитивна. Енергетика, яка є у старих речах може вплинути негативно на стосунки у подружжі. 
4. Хустки і носові хустинки. Наші пращури вірили, що такий подарунок до сліз.  
5. Рослини та квіти в горщиках. Дарувати рослини у горщиках – це підірвати здоров’я молодят. Вважається, що подарунок у вигляді квітів у горщиках може сприяти тому, що молода пара не зможе продовжити рід. 
6. Годинник. Годинник є поганим подарунком для кожного, а на весіллі – означає до розлуки або до смерті. 
ретро годинник фото7. Гребінець, заколки і запонки. Такі подарунки можуть призвести до сварок у подружжі і до скутості одного із пари. Якщо подарувати молодій гребінець чи заколки, то вважається, що це призведе до того, що чоловік у всьому обмежуватиме дружину. А даруючи молодому затискачі для краватки чи запонки, то він може стати підкаблучником. 
8. Дзеркало. Такий подарунок принесе у родину егоїзм і сварки.
9. Ваза. Пусту вазу дарувати – це приректи подружжя на безплідність. Якщо дуже хочете вазу подарувати, то наповніть її грошима, квітами чи цукерками і такий подарунок символізуватиме багатство чи солодке життя. 
10. Свічки. Вважається, що щастя чи життя розплавиться як свічка. свічки фото

 

Кількість переглядів: 3325
Дата редагування: 2019-12-12

Сподобалась стаття? Поділись з друзями!

Схожі статті

Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies у своєму браузері. Дізнатись більше

Я погоджуюсь