Вхід Реєстрація

Що подарувати на весілля замість квітів: шпаргалка для гостей

Більшість сучасних пар - практичні. Тому далеко не кожна наречену захоплює ідея отримати від гостей торжества декілька десятків букетів. Звичайно, відчути себе буквально засипаними квітами - приємно, але задоволення це дуже короткочасне. Куди краще - отримати замість квітів щось корисне або пам'ятне. Отже, що подарувати на весілля замість квітів - розповімо і покажемо!

Історія традиції дарувати квіти на свято

Дарувати букет на весілля, як і на інші свята - традиція, якій вже кілька століть. Коріння її варто шукати при дворах - так як спершу лише вищі світу цього отримували квіти в подарунок. Власне, культ вирощування красивих рослин виник саме в королівських садах. Пізніше квітами обсипали гостей на святі, ще через століття - дарували букети актрисам. Коли в світі квітів ставало все більше, тоді і виник своєрідний загальний ритуал - дарувати квіти жінкам (і не тільки) в знак поваги і любові.

подарунок від гостей весілля фото

Але як ми вже говорили, не всі наречені бачать сенс і необхідність в тому, щоб отримувати в подарунок численні букети. Звідси виникає питання: як повідомити про своє бажання гостям і що можна подарувати замість квітів молодятам.

Як попросити гостей про подарунки замість квітів на весілля

На щастя, відкривати Америку не доведеться. У світі вже давно придумали вирішення для нашої проблеми. Запрошення на весілля - ось той інструмент, який ви можете використовувати для висловлювання своїх побажань. Саме в запрошенні наречені з різних країн поряд з весільним дрес-кодом пишуть про те, який весільний подарунок вони хотіли б отримати замість букетів. Використовуйте і ви цей простий спосіб! А ми підкажемо вам і вашим гостям, чим можна супроводити конверт з грошима на весілля.

Букети з цукерок

Якщо молодята не дали конкретних інструкцій щодо подарунків, а вам не спадають на думку оригінальні ідеї, найпростіший варіант - подарувати незвичайний букет з цукерок. По-перше, такий презент може зберігатися набагато довше, ніж справжні квіти, а по-друге - принесе справжню радість ласунам! Щоб подарунок на весілля сподобався ще більше, замовте дизайн композиції в кольорі і стилі торжества.

цукерковий букет фото

Вино та інший колекційний алкоголь

Найпоширеніший подарунок, яким супроводжують грошовий презент замість квітів на весілля - це якісний, дорогий алкоголь. Для такого приводу як одруження найкраще підійде вино з хорошою витримкою. Потіште молодих незвичайним смаком. А якщо в парі є справжній цінитель вин, пляшка алкоголю, подарована на весілля, зможе поповнити колекцію!

елітний алкоголь в подарунок фото

Книги в подарунок на весілля

Якщо ви все ще в роздумах, що подарувати на весілля, пропонуємо дуже вдалу ідею - книги. Таку заміну квітам дуже люблять пари з усього світу. Часто наречені пишуть список книг для майбутньої сімейного бібліотеки заздалегідь і діляться ним з усіма гостями онлайн: щоб ті, в свою чергу, могли вибрати - яку книгу подарувати замість букета на весілля. Інший спосіб - доручити гостям подарувати одну з їхніх улюблених книг, таким чином, давши парі рекомендацію. Але в цьому випадку можливі накладки: наприклад, якщо наречені вже читали подарований літературний твір.

подарунок книга на весілля фото

Квіти в горщиках на весілля: поповнюємо зимовий сад наречених

Якщо наречена любить декоративні рослини, зовсім від ідеї з квітами відмовлятися не варто. Адже можна подарувати квіти в горщиках! Віддати перевагу слід найрідкіснішим і найгарнішим, щоб пара дійсно любовно берегла подаровані квіти в горщику і доглядала за ними.

квіти в горщиках фото

Корм для домашніх улюбленців на весілля

Що подарувати на весілля замість квітів? Їжу! Для домашніх вихованців. І ця ідея весільного подарунку - просто попадання в яблучко для тих наречених, у яких є домашня тварина! Важлива рекомендація - уточніть, який саме корм воліє вживати улюблена тварина пари. Створити запас їжі на місяці вперед - чудове рішення, яке збереже бюджет новоствореної сім'ї!

корм для тварин в подарунок

Платівки з музикою в подарунок

Якщо ви вирушаєте на одруження меломанів, чудовим презентом для них (крім конверта з грошима) будуть музичні платівки. Можна подарувати старі, ексклюзивні звукозаписи - цінність такого подарунка зросте в рази для господарів свята.

музичні платівки фото

Благодійність замість подарунків

Ще одна крута ідея для тих, хто думає, що подарувати замість букета квітів. Підтримайте добру ініціативу наречених - здайте гроші, які хотіли витратити на покупку букета, на благодійність. Мету збору коштів вибирають молоді. Благодійний збір грошей на весілля - це благородно і красиво.

благодійність на весіллі фото

Ідеї ​​подарунків на весілля - список невичерпних фантазій. Але ми радимо гостям подумати про захоплення і смаки молодих і подарувати їм щось бажане!

Фото: Pinterest

 
Кількість переглядів: 48619
Дата редагування: 2019-07-22

Сподобалась стаття? Поділись з друзями!

Схожі статті

Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies у своєму браузері. Дізнатись більше

Я погоджуюсь