Вхід Реєстрація

Привітання на весілля: як підписати конверт або листівку

Ви можете не вміти складати гарні промови і навіть можете попросити не давати вам слово на весіллі через страх публічних виступів. Але ви не можете не висловити своїх почуттів і не передати молодим привітання до весілля зовсім. Просто виберіть комфортну для вас форму викладу думок, щоб оформити привітання з днем ​​весілля. Це можуть бути весільні листівки або конверт з матеріальним подарунком, який ви підпишете. Підібрати правильні слова до важливої ​​події друзів і близьких вам допоможемо ми!

Як підписати конверт на весілля

Якщо ви вирішили дарувати нареченим не подарунок, а гроші, скористайтеся можливістю передати привітання з днем ​​весілля, вклавши їх у конверт для купюр. Якщо ви вирішите подарувати гроші на весілля оригінально, то, скоріш за все, вам знадобиться додаткова весільна листівка.

як підписати листівку на весілля

Що ж пишуть у весільні листівки, які супроводжують фінансовий презент? Ми радимо сформулювати побажання на відповідну тему: розподіл фінансів, добробут, багатство. А побажання любові і щастя ви завжди можете вимовити вголос, презентуючи свій подарунок.

Отже, пропонуємо варіанти, як підписати конверт на весілля:

Скористайтеся одним із запропонованих привітань до весілля або знайдіть натхнення в них для написання власного тексту. А зараз перейдемо до того, як гарно підписати листівку на весілля.

Як підписують листівки з днем ​​весілля

Якщо ви даруєте нареченим подарунок або весільний букет, буде правильно супроводити їх листівкою. По-перше, так молодята будуть знати, від кого подарунок. По-друге, їм буде дуже приємно взяти в руки підписану листівку на весілля багато років потому і згадати прекрасний день і час, радісно проведений з вами!

як підписати конверт на весілля

Для тих, хто не знає як гарно підписати листівку на весілля, наступна добірка готових ідей від Hot Wedding:

Сподіваємося, що наші заготовки будуть корисними для Вас. А якщо вирішите написати привітання на весілля своїми словами, неодмінно вкладайте в них всю щирість, доброту, повагу і мудрість! Підтримайте молодят теплими словами, які їм буде приємно прочитати роки потому.

Фото: Pinterest

 
Кількість переглядів: 124602
Дата редагування: 2019-07-22

Сподобалась стаття? Поділись з друзями!

Схожі статті

Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies у своєму браузері. Дізнатись більше

Я погоджуюсь