Привітання на весілля: як підписати конверт або листівку

Ви можете не вміти складати гарні промови і навіть можете попросити не давати вам слово на весіллі через страх публічних виступів. Але ви не можете не висловити своїх почуттів і не передати молодим привітання до весілля зовсім. Просто виберіть комфортну для вас форму викладу думок, щоб оформити привітання з днем ​​весілля. Це можуть бути весільні листівки або конверт з матеріальним подарунком, який ви підпишете. Підібрати правильні слова до важливої ​​події друзів і близьких вам допоможемо ми!

Як підписати конверт на весілля

Якщо ви вирішили дарувати нареченим не подарунок, а гроші, скористайтеся можливістю передати привітання з днем ​​весілля, вклавши їх у конверт для купюр. Якщо ви вирішите подарувати гроші на весілля оригінально, то, скоріш за все, вам знадобиться додаткова весільна листівка.

як підписати листівку на весілля

Що ж пишуть у весільні листівки, які супроводжують фінансовий презент? Ми радимо сформулювати побажання на відповідну тему: розподіл фінансів, добробут, багатство. А побажання любові і щастя ви завжди можете вимовити вголос, презентуючи свій подарунок.

Отже, пропонуємо варіанти, як підписати конверт на весілля:

  • Дорогі ___ і ___! Нехай те, що ми вклали в цей конверт, стане частиною фінансової впевненості та незалежності Вашої родини! Примножуйте кошти, щоб досягати спільні цілі і реалізовувати мрії: нехай гроші ніколи не стають причиною чвар в ваших міцних стосунках!

  • Любі наші ___ і ___! Гроші - це засіб до існування, але за них не купиш кохання, вірність, взаємність, довіру і решту важливих почуттів і емоцій. Живіть в достатку, але ніколи не забувайте про головне - те, що створюєте в цей прекрасний день - про свою люблячу і дружню сім’ю!

  • Дорогі ___ і ___! Кажуть, отримати всі багатства світу неможливо. І це так. Але отримати головне багатство цілком реально, і ви ВЖЕ це зробили: Ви знайшли один одного! Бережіть кохання і взаємність цього почуття! А наш скромний подарунок витратьте на щось, чого хочеться Вам обом і що зробить Вас ще хоч трішки щасливішими!

  • Шановні ___ і ___! Достаток у сім'ї - не перша, але і далеко не остання значуща річ для щасливого і якісного спільного життя! Бажаю Вам навчитися фінансової грамотності разом, планувати сімейний бюджет разом і, звичайно ж, разом витрачати нажите багатство! Почніть з мого подарунка, і нехай все, чого Ви бажаєте, у Вас неодмінно буде!

Скористайтеся одним із запропонованих привітань до весілля або знайдіть натхнення в них для написання власного тексту. А зараз перейдемо до того, як гарно підписати листівку на весілля.

Як підписують листівки з днем ​​весілля

Якщо ви даруєте нареченим подарунок або весільний букет, буде правильно супроводити їх листівкою. По-перше, так молодята будуть знати, від кого подарунок. По-друге, їм буде дуже приємно взяти в руки підписану листівку на весілля багато років потому і згадати прекрасний день і час, радісно проведений з вами!

як підписати конверт на весілля

Для тих, хто не знає як гарно підписати листівку на весілля, наступна добірка готових ідей від Hot Wedding:

  • Дорогі молодята! Вітаємо Вас з цим незвичайним, яскравим і важливим днем ​​- Днем Вашого Весілля! Щиро радіємо за Ваш вибір і бажаємо Вам назавжди зберегти силу почуттів і щастя бути разом! Насолоджуйтесь життям, і нехай наш подарунок допоможе зробити його ще більш комфортним (гарним / цікавим / здоровим - виберіть потрібне, судячи з того, що даруєте парі).

  • Дорогі ___ і ___! Вітаю Вас з Днем створення Вашої сім’ї! Бажаю Вам залишатися такими ж молодими, такими ж закоханими, такими ж щасливими й через багато років! Прийміть цей подарунок в знак глибокої поваги до Вас: щиро радію можливості розділити пам'ятні моменти разом з Вами!

  • ___ і ___! Вітаємо Вас з Днем Весілля і дякуємо за можливість бути присутніми на Вашому незабутньому святі Кохання! Бажаємо Вам щастя, міцного здоров'я, вміння радіти найменшим можливостям на Вашому спільному шляху, вставати і йти далі після невдач, а також ніколи не переставати прагнути до спільної мети! Нехай наш подарунок допоможе справдитися одному з Ваших бажань і принесе Вам радість!

  • ___ і ___! Вітаємо Вас з Днем Весілля! Крім можливості завжди бути разом в цей святковий день Ви здобуваєте надійну підтримку в будь-яких починаннях, опору в складних рішеннях і шанс завжди отримувати таку необхідну в будь-яких життєвих ситуаціях пораду! Бережіть один одного! Нехай у Вас все вийде!

Сподіваємося, що наші заготовки будуть корисними для Вас. А якщо вирішите написати привітання на весілля своїми словами, неодмінно вкладайте в них всю щирість, доброту, повагу і мудрість! Підтримайте молодят теплими словами, які їм буде приємно прочитати роки потому.

Фото: Pinterest

 
Кількість переглядів: 13953
Дата редагування: 2019-07-22

Сподобалась стаття? Поділись з друзями!

Схожі статті
Нові статті
Річниці весілля: список назв по роках і ідеї подарунків

Тестовий текстовий текст

Фуршетний стіл: гарні і смачні ідеї для весілля

Тестовий текстовий текст

Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies у своєму браузері. Дізнатись більше

Я погоджуюсь