Вхід Реєстрація

Весільні запрошення для зимового свята

Зимове весілля - це вже сама по собі подія неординарна і чарівна. Якщо ви вирішили влаштувати святкування в ту пору, коли більшість пар воліє лише починати думати про майбутнє весілля, зробіть все максимально гарно! Почніть готувати гостей до своєї зимової казки заздалегідь, почавши шлях стилізації заходу з вибору дизайну запрошень на весілля. Ми зібрали для вас найцікавіші ідеї, за допомогою яких ви зможете передати гостям новорічний настрій і зимову атмосферу!

зимові весільні запрошення

Весільні запрошення з природними матеріалами

Якщо ви запитаєте, що краще - яскраві, барвисті, блискучі і насичені кольорами запрошення на весілля або прості, лаконічні, стримані листівки, то ми відповімо - однозначно, друге. Мінімалізм не виходить з моди, його не називають невиразним і нудним, тому що в ньому немає нічого зайвого. Мінімалістичні весільні запрошення для зимового весілля - це гарний папір або картон, крафт, незвичайне тиснення, фактурність. Особливе значення має шрифт для тексту запрошувальної листівки. А ось надати особливий шарм холодної пори року допоможуть природні матеріали - наприклад, гілочка ялини або туї, омели або іншої зимової рослини, характерної для вашого регіону.

Весільні запрошення з природними матеріалами

Зимові запрошення на весілля: крижана казка

Зимові запрошення на весілля - це широке поле для творчості. Тому експериментувати варто не тільки з дизайном весільних листівок, але і з матеріалами, з яких вони зроблені. Скло або спеціальний легкий пластик, який нагадує скло - один з найпопулярніших матеріалів серед молодят по всьому світу. Прозорість матеріалу робить його універсальним, незалежно від того, які кольори для весілля ви вибрали.

У випадку з зимовим святкуванням, скло буде символізувати лід, і ваші весільні запрошення здобудуть новий, концептуальний сенс. Ідеально для холодної пори - вибрати білосніжні або блакитні конверти для нестандартних листівок.

Зимові запрошення на весілля

Запрошення на весілля взимку: поштова листівка

Зима - час для теплих спогадів, спілкування з рідними і близькими. Тому ідея стилізувати запрошення на весілля під поштову листівку - просто чудова!

Красиві, прості і милі акварельні малюнки, немов, зроблені дитячою рукою, казкові засніжені пейзажі і, звичайно, новорічно-різдвяний дизайн - варіантів для оформлення ваших весільних листівок взимку не злічити! Не менш цікаво буде і нагадати гостям про ретро-комунікації - відправити симпатичні листівки поштою, а потім упевнитися в отриманні особисто.

поштова листівка як Запрошення на весілля

Оригінальні запрошення на весілля: мапа

Поціновувачам всього цікавого, нестандартного, творчого пропонуємо ідею оформлення зимових запрошень у вигляді мапи. Цей варіант цікавий, красивий і інформативний одночасно. Адже запрошення в такому стилі - вже не просто реверанс, а детальна інструкція до свята!

На мапі слід зобразити всі локації майбутнього свята, описати шлях до них. Також місце знайдеться і для загального таймінгу. Хочете, щоб ваші оригінальні запрошення на весілля ставили в приклад і показували знайомим? Тоді використовуйте шифри, коди і загадки - наприклад, не відкривайте заздалегідь секрет, в якому місці відбудеться торжество, а запропонуйте в листівці гостям загадку, завдання або ребус, який дозволить їм вгадати розташування локації. Тим, хто не впорається, ви завжди встигнете підказати деталі напередодні свята!

Оригінальні запрошення на весілля

Інфографіка в дизайні весільної поліграфії

З огляду на специфічність описаної вище ідеї, поспішаємо запевнити - без гарної і зрозумілої інфографіки в складанні запрошення-карти вам не обійтися! Пошукайте в мережі або замовте дизайнерське оформлення: для стилю карти вам будуть просто необхідні спеціальні значки - маленькі малюнки, іконки, що позначатимуть події в таймінгу свята або вкажуть на ту чи іншу локацію. Виглядає це стильно і сучасно!

Інфографіка в весільній поліграфії

Вінтажні весільні запрошення

Зима, безперечно, дуже вдалий час для реалізації вінтажних ідей. Тож сміливо діставайте сургучну печатку і пергамент, шукайте в шафі друкарську машинку або перо з чорнилом! Сьогодні вінтажні дрібнички особливо цінні, і весільні запрошення - не виняток. Варіантів оформлення листівки дійсно багато, наприклад: можна штучно зістарити папір і використовувати для написання тексту каліграфію, хороша ідея - оформити листівку у вигляді телеграми, старого газетного оголошення або квитка - в класичному стилі.

Вінтажні весільні запрошення

Листівка-бірка в конверті

Однією з популярних і симпатичних ідей оформлення весільної поліграфії є ​​листівка-бірка в конверті. Довгастий конверт - місце для дати, ініціалів і малюнків, сама бірка на ниточці - інформаційний листок, який за бажання можна використовувати як закладку або навіть повісити на ялинку! Фантазуйте і робіть не просто повідомлення, а аксесуар, який гості захочуть зберегти.

Листівка-бірка в конверті

Налаштувати рідних і друзів на правильну атмосферу до свята - дуже правильний хід! Задайте тон, передайте настрій, і запрошені чекатимуть вашого весілля з таким же ж хвилюванням, як і ви!

Кількість переглядів: 1114
Дата редагування: 2019-11-12

Сподобалась стаття? Поділись з друзями!

Схожі статті

Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies у своєму браузері. Дізнатись більше

Я погоджуюсь