Вхід Реєстрація

Конкурси на викуп нареченої: ненудні весільні традиції

Дотримання весільних традицій - це вимушений захід, відмовитися від якого молоді не можуть заради рідних, чи захоплююча частина сучасного свята, яка до душі всім - і старшим гостям, і молоді? Все залежить від вашого сприйняття і вміння правильно організувати той чи інший обряд на весіллі. Деякі традиції дійсно відходять в минуле, але є і такі, без яких важко уявити традиційне українське весілля. Викуп нареченої - саме той звичай, який робить святкування яскравим, веселим і символічним. Ми поділимося з нареченими ідеями - розповімо, які саме конкурси на викуп нареченої зроблять обряд веселим, небанальним і захоплюючим для всіх його учасників!

Сценарій викупу нареченої

Сценарій викупу нареченої: як все підготувати

Якщо на вашому весіллі є місце весільним звичаям, сценарій викупу нареченої - річ необхідна. Він допоможе спланувати розважальний обряд на весіллі і перетворити його на справжнє театральне дійство, яке припаде до душі і сусідам, і друзям, і рідним молодих! Скласти сценарій викупу може професійний ведучий, якщо домовитися про це заздалегідь. Тоді вам буде забезпечений професійний конферанс - веселі жарти в тему, підбадьорювання і допомога в дотриманні порядку всіх дій.

Проте, організувати сучасний викуп нареченої можна і самостійно. Оскільки, в випробуваннях братиме участь наречений, створювати сценарій може головна винуватиця свята зі своїми подругами або родичками - рідними і двоюрідними сестрами, племінницями. Для проведення весільного обряду вам потрібно:

стіл на викупі молодої

Звісно, найголовніше в реалізації цієї традиції на весіллі - це конкурси на викуп нареченої, які дозволять нареченому проявити себе і у веселій, невимушеній атмосфері довести всім, що він гідний прекрасної обраниці! Ми розуміємо, як багато турбот у вас перед весіллям, тому з радістю допоможемо підготувати сценарій під оригінальний викуп молодої.

Конкурси для викупу нареченої: випробування сили

Весільні традиції допоможуть нареченому продемонструвати свої найкращі чоловічі якості. Спеціально для цього слід запланувати конкурси на викуп нареченої з випробуванням сили, спритності, мужності. Пропонуємо вашій увазі кілька цікавих варіантів. Для реалізації вам не знадобиться спортивне спорядження - лише ваші вірні друзі і улюблені гості!

Конкурси для викупу нареченої

Чемпіонат з армреслінгу

Чоловіки, як правило, обожнюють змагатися, так дозвольте зробити їм це під час викупу нареченої. Боротьба, звичайно, не підійде для такого приводу, а ось мінічемпіонат з армреслінгу організувати зовсім нескладно. Подбайте про столи - спеціальний високий або звичайний, де наречений зможе вступити в ручну сутичку з суперниками.

Щоб було веселіше, підберіть суперників різної статури - одного підлітка, худого чоловіка, високого і міцного чоловіка. Кумедними коментарями кожного раунду вирішального бою, оплесками і криками підтримки ведучий і публіка створять необхідну атмосферу. Після перемоги наречений може переходити до наступного випробування!

"А я милу впізнаю за... вагою"

У цьому конкурсі для викупу нареченої молодому належить визначити, хто ж його обраниця за вагою. Для того, щоб все відбулося чесно, молодому слід добре зав'язати очі темною непрозорою матерією і посадити на стілець. Для участі в конкурсі задіюють молоду, її подруг і рідних. Завдання учасниць - сідати на коліна нареченому, при цьому ні він, ні учасниці, не повинні торкатися один одного руками, щоб ніяких підказок, крім ваги, у закоханого не було. Ще один сценарій цього випробування - наречений з зав'язаними очима піднімає учасниць на руки, наче зважуючи їх.

Головна мета випробування - дізнатися, хто ж з усіх - наречена. Буде весело, якщо "зважуватися" до нареченого підійдуть не тільки дівчата, а й хлопці!

Викуп нареченої: конкурси з творчою складовою

Сучасний ідеальний чоловік має бути не тільки сильним і розумним, але ще й неодмінно талановитим! Прекрасна і емоційна частина весільного обряду - змагання, в яких нареченому доведеться показати свою креативність. Випробуйте молодого: можливо, в ньому дрімає дар поета або відомого вокаліста?

серенада під вікном

Викуп нареченої в віршах: підкорення римою

Викуп нареченої в віршах - це численні варіанти конкурсів, веселих і смішних, а часом романтичних і гарних. Ми розповімо про два варіанти поетичного випробування під час весільного обряду.

Перша ідея - дати молодому завдання самостійно скласти хоча б чотири рядки про ті якості нареченої, за які він її покохав, оспівати її красу, доброту, розум і т.д. Щоб було цікаво, обов'язково обмежте молодого в часі - нехай діє швидко! Оцінити поетичні успіхи можуть експерти: мама, сестра, дружка.

Другий варіант викупу нареченої в віршах - це знаменита французька гра буриме. Суть її в тому, що поезію треба складати, використовуючи задані рими. Наприклад: кохала-забувала, магічна-фантастична, обдарована-зачарована і т.п. Заздалегідь підготуйте смішні і романтичні рими - нехай закоханий проявить креативність в боротьбі за свою половинку!

Останній романтик: серенада під вікном

Оригінальний викуп нареченої не може обійтися без вокального конкурсу. І, оскільки, привід дуже романтичний, то це випробування повинно пройти в кращих традиціях жанру! Нареченому належить виконати серенаду під вікном коханої і завоювати ні що інше, як її остаточну згоду.

Для участі в цьому конкурсі герою знадобляться помічники - музиканти. В якості реквізиту можна використовувати справжні музичні інструменти, іграшкові або посуд (каструлі, ложки, тарілки, банки і т.п.) Буде смішно і прикольно, якщо друзі нареченого не вміють грати, або ж красиво, якщо хтось з них підтримає закоханого професійною грою. Оцінювати серенаду буде наречена: якщо пісня їй сподобається, вона повинна кинути зі свого вікна символічний букет - з квітів, зелені, цукерок - який завгодно.

Традиції на весіллі: розсмішити несміяну

Багато чоловіків зараховують до своїх кращих якостей прекрасне почуття гумору. Наступний конкурс на викуп нареченої дозволить перевірити, чи володіє ним і ваш наречений.

Суть випробування - розсмішити принцес-несміян. До їхніх лав можна включити майбутню тещу, дружок. Завдання нареченого - розповідати анекдоти або самому придумувати жарти, щоб хоч одна з журі розсміялася. Та учасниця суддівства, яка розсміялася, вибуває, а завдання молодого - розсмішити всіх несміян до останньої! Тоді закоханого можна буде сміливо назвати талановитим коміком!

Викуп на весілля: інтелектуальні змагання

Розум і кмітливість однозначно є принадами чоловіка. Тому, не забудьте перевірити, чи володіє блискучим розумом і ваш обранець. Звичайно, загальні знання цінні, але під час здійснення цієї традиції на весіллі, ви можете переконатися, наскільки добре молодий знає майбутню дружину - її смаки й уподобання.

конкурси на викуп на весілля

Вікторина про наречену

Ніщо так не засмучує жінок, як неуважність чоловіків у ставленні до їхніх інтересів, улюблених занять, смаків. Вікторина під час викупу молодої допоможе перевірити, наскільки ваш обранець добре вас вивчив.

Суть конкурсу - підготувати питання про наречену. Це можуть бути питання з варіантами відповідей, з відкритою відповіддю (наречений повинен озвучити її самостійно, без підказок) або вікторина в форматі "так-ні". Питати можна про що завгодно: улюблені парфуми, фільм, страва, колір, відтінок помади, улюблена пісня, хобі, улюблене місто і т.п. За кількістю правильно даних відповідей судді вирішують, чи впорався боєць з випробуванням розуму!

Таємний шифр

Ще один цікавий інтелектуальний конкурс - це розшифровка таємного пароля, який пропустить молодого в будинок коханої. Його необхідно скласти заздалегідь - з ребусів, загадок. Наприклад, кожна окрема загадка - це окреме слово фрази, яку необхідно назвати для викупу нареченої.

Нехай таємний шифр будується на знаннях історії, математики, мови. Нареченому варто дати кілька підказок, щоб у важкий момент він міг використати їх і звернутися за допомогою залу. Відгадавши усі слова фрази, молодий стає переможцем!

Як бачите, весільні обряди можуть бути ненудними і навіть захоплюючими. Плануйте своє свято заздалегідь, продумуйте деталі, і тоді ваш важливий день буде незабутнім!

Кількість переглядів: 13704
Дата редагування: 2019-10-15

Сподобалась стаття? Поділись з друзями!

Схожі статті

Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies у своєму браузері. Дізнатись більше

Я погоджуюсь