Тост на весілля сестрі: кращі побажання від найближчих

Зв'язок між рідними сестрами і братами - це любов і дружба на все життя! Коли вас об'єднують найважливіші люди - батьки, а ще спільні зацікавлення, захоплення, спогади, важко не відчувати сильну прихильність один до одного. Саме тому так важливо, щоб тост на весілля сестрі був щирим, проникливим і добрим. Ми допоможемо вам підібрати весільні привітання, щоб ви могли висловити свої почуття в кращій формі!

Вітання сестрі на весілля: від молодших старшій

Молодші діти в сім'ї завжди ділять увагу батьків зі старшими, але, в той же час, вони отримують його вдвічі більше - і від мами з татом, і, якщо пощастило, від старшої сестри. Коли в її житті настає щасливий день весілля, так хочеться подякувати їй за терпіння, допомогу, турботу! Пропонуємо на вибір кілька варіантів привітання сестрі на весілля.

Вітання сестрі на весілля

Привітання з весіллям: теплі слова в знаменний день

Якщо вам важко підібрати слова або ви не хочете говорити про дуже особисте на святі, чудова тема для святкової промови - сам день весілля. Розповімо, як гарно висловити свої думки з приводу урочистого дня.

  • Дорога сестричко! Від щирого серця вітаю тебе і твого коханого з цим неймовірним днем. Сьогодні багато чого змінюється, але головне залишається незмінним: раніше ти все ділила зі мною, а тепер будеш все ділити з цим чудовим хлопцем! Будь щаслива, будь кохана, кохай! З Днем Весілля, дорогі наречені!

  • Дорогі наречені! Цей день особливий для Вас: Ви створюєте власну сім'ю, починаєте самостійний і незалежний шлях у житті, вже як пара. Але повинен (-на) сказати, що для мене цей день назавжди залишиться в пам'яті як не менш значущий! Адже раніше у мене була сестра, а тепер я з впевненістю можу стверджувати, що знайшов (-ла) брата! Живіть в гармонії і розумінні, пробачайте один одного і цінуйте. Пам'ятайте: у будь-яких своїх починаннях, під час злетів і падінь, Ви завжди можете розраховувати на мене і мою підтримку! З Днем весілля!

Привітання з весіллям сестри

Зворушливе привітання сестрі на весілля: що побажати

Принадність дитинства полягає в тому, що коли ми маленькі, ми з легкістю висловлюємо свої емоції і вільно говоримо про свої почуття: обіймаємо і цілуємо рідних, кажемо, як їх любимо. Але з кожним роком дорослішання, нам все важче бути щирими: ми, чомусь, починаємо соромитися говорити про те, що відчуваємо до батьків, братів, сестер. Зворушливе привітання сестрі на весілля - це прекрасний спосіб бути відвертими і, нарешті, гарно сказати про те, про що давно хотіли.

  • Люба сестричко! Я не відчув (-ла) в житті, як це - бути єдиною дитиною в сім'ї, але я прекрасно розумію, що тобі було непросто, коли з'явився (-лась) я - магніт, що привертав (-ла) увагу батьків, той (та) , через кого тебе одразу почали називати дорослою. Але я, шалено, щасливий (-ва), що я з'явився (-лась) в родині, де вже була ти! Ти - прекрасний друг, вірний спільник, надійний захисник! Я щиро бажаю тобі бути щасливою, звичайно, в коханні, але не менше - в материнстві! Нехай у Вас буде багато дітей і всі вони зможуть відчути щастя мати сестру або брата! Люблю тебе!

  • Сестричка! Мудра, добра, смілива і рішуча! Я бажаю тобі щастя - бережи свою молоду сім'ю і будь-які негаразди зустрічай зі спортивним інтересом і бажанням вийти з них переможницею! Я бажаю тобі любові - будь кохана і кохай, оберігаючи фундамент взаємності у ваших стосунках. За Вас, за нас, за батьків - за нашу велику родину!

Тост на весілля сестрі: від старших молодшій

Вітання з весіллям повинно бути яскравим, душевним, таким, що запам'ятовується. Наречені з задоволення приймають побажання, тому не шкодуйте добрих слів! Якщо настав час видавати заміж молодшу сестру, підтримайте її рішення, підготувавши гарний тост на весілля сестрі!

Тост на весілля сестрі

Кращі привітання на весілля: слова напуття

Мудрість старшої сестри або брата як ніколи доречні в день весілля молодшої. Постарайтеся в своїх словах висловити всі ті світлі почуття, які пов'язані з рідною людиною: нехай настрій вашого привітання з днем ​​весілля сестрі відчують всі в залі!

  • Маленька! Я пам'ятаю як вперше побачив (-ла) тебе - маленький згорток, спраглий любові і турботи! Можливо, тоді я ще не розумів (-ла), що мати молодшу сестру - це не тільки весело, але ще і відповідально, але сьогодні я усвідомлюю це сповна. Тому День твого весілля для мене такий хвилюючий і прекрасний! Бажаю тобі і твоєму коханому взаєморозуміння, сильних і взаємних почуттів, здорових і чудових дітей! І хоч ти сьогодні стала дружиною, а незабаром, сподіваюся, і турботливою мамою, для мене ти завжди будеш маленькою сестричкою! Вітаю і люблю!

  • Дорога сестричка! За правом старшого брата (сестри) хочу звернутися до тебе з напутньої промовою! Будь вірною і доброю дружиною, люблячою і турботливою матір'ю, адже подружнє життя - це постійна робота над собою і стосунками в сім'ї, і тут не місце образам і розчаруванням. Я бажаю тобі, щоб ця робота була приємною і приносила тільки радість! З Днем весілля, будьте щасливі!

Кращі привітання на весілля

Привітання на весілля молодшої сестри: ідеї побажань

Шукаєте цікавий і зворушливий текст для тосту на весілля? Пропонуємо на вибір ще кілька готових варіантів привітання на весілля молодшій сестрі. Можливо, один з них якраз про те, що ви хотіли б сказати рідній душі в важливий день!

  • Дорога сестричко! Я знаю тебе з народження, а значить твердо можу запевняти всіх присутніх в тому, як добре ти справляєшся з будь-якою роллю в житті! Ти - прекрасна дочка, найкраща сестра! Сьогодні ти стаєш ще і дружиною, і я вірю, що у тебе все вийде якнайкраще. Живіть в любові та злагоді, будьте здорові, терплячі, щирі в проявах почуттів і своїх вчинках! Бережи, наречений, мою сестричку: тобі дістався справжній скарб!

  • Дорога молодша сестро - мій великий і вірний друг! Ми з тобою насправді щасливі люди, тому що зуміли вирости щасливими дітьми в чудовій родині і побудували міцні дружні стосунки! Я вважаю, що в подружньому житті дружба теж вкрай важлива. Бажаю тобі і твоєму коханому розуміння, довіри, цілеспрямованості і взаємопідтримки у всьому, за що б ви не бралися!

Вибирайте привітання сестрі на весілля з наших оригінальних прикладів - будьте першими, хто такими теплими словами привітає близьку людину!

Кількість переглядів: 7945
Дата редагування: 2019-07-18

Сподобалась стаття? Поділись з друзями!

Схожі статті
Нові статті
Весільні сукні для повних: вибираємо правильну модель

Тестовий текстовий текст

Конкурси на викуп нареченої: ненудні весільні традиції

Тестовий текстовий текст

Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies у своєму браузері. Дізнатись більше

Я погоджуюсь