Вхід Реєстрація

Виходь за мене: гарні і сприятливі дні для весілля 2021

2020-ий підвів багато пар, і не вір після цього у все те, що кажуть про високосний рік! Але головна властивість кохання - вміти долати будь-які перешкоди. Тому, якщо ви відклали найважливіше свято на рік або просто вирішили одружитися в 2021, час вибирати заповітну дату весілля! Традиційно, в своїх статтях ми розкриваємо всі аспекти вибору: розповімо як визначити сприятливі дні для весілля 2021 за церковним календарем, місячним, як одружитися згідно з фен-шуй та з урахуванням східного календаря та ін. Повірте, вам буде з чого обрати!

День весілля: наречена і наречений надягають обручки фото

Весілля в рік бика: чи можна одружуватися в 2021 році?

У минулому році астрологи віщували нам чимало випробувань, проте зазначали, що рік Сталевого Щура, який відкрив новий 12-річний цикл, сприятливий для укладення союзів. Тепер же наречених чекає весілля в рік Білого Металевого (Золотого) Бика. І тут в своїх думках експерти єдині: 2021-ий - ідеальний час для серйозних рішень в сфері кохання. Ті, хто одружаться, створять міцний і довговічний союз, ті, хто закохаються, дадуть початок стосункам, що також, швидше за все, завершаться шлюбом.

Весілля в рік Бика 2021 - це подія під заступництвом найбільш працьовитого знаку. Сім'я, створена в період з 12 лютого 2021 по 30 січня 2022 року (адже саме в цей період за східним календарем буде правити Бик), буде жити щасливо і в достатку. Годі й шукати кращого часу для укладення офіційних стосунків в РАЦСі та для вінчання в церкві.

Весілля і східний гороскоп фото

Весілля за фен-шуй: секрети східного календаря

Безпосередньо зі східним календарем пов'язаний і вибір дати весілля за системою фен-шуй. Для пар, які прагнуть досягти повної гармонії і взаєморозуміння у стосунках, буде не зайвим дізнатися, як це працює. Отже, згідно з фен-шуй, нареченим необхідно знати про чотири групи, в які прийнято об'єднувати знаки східного гороскопу:

Щоб зрозуміти, який саме рік буде найбільш сприятливим для одруження вашої пари, необхідно зіставити знаки партнерів. Наприклад, якщо вона - Кінь, а він - Змія, то найбільш вдалими для об'єднання доль цих людей будуть роки під іншими знаками з їхніх груп, а це Півень, Бик, Тигр, Собака.

 

Весілля в 2021 році за церковним календарем

Церква не визначає сприятливість того чи іншого року для вінчання, адже для того, щоб скріпити союз закоханих сердець перед Богом не буває поганих часів. Але, тим не менш, є неприпустимі дати і періоди - це церковні свята і пости. З'ясуємо, як зробити правильний вибір дати весілля за церковним календарем 2021!

Вінчання в церкві фото

Неперехідні та перехідні церковні свята 2021

Не прийнято, більш того - заборонено, призначати вінчання на великі церковні свята. Вивчаючи можливі весільні дати 2021, радимо відразу виключити ці дні зі списку і продовжити пошуки. Ось точний перелік, який допоможе вам у всьому розібратися.

Найголовніше свято - Світле Христове Воскресіння або Великдень 2021 - випадає на 2 травня. Також не варто забувати і про інші важливі дні.

Дванадесяті неперехідні православні свята:

Дванадесяті перехідні православні свята:

25 квітня - Вхід Господній в Єрусалим

10 червня - Вознесіння Господнє

20 червня - День Святої Трійці, П'ятидесятниця.

У більшість з перерахованих днів одружитися можна, а деякі з них, як от, наприклад, Трійця, просто вважаються несприятливими днями для весілля.

 

Весілля в 2021 році: періоди посту

Відповідно до віри і традицій, не прийнято організовувати одруження і в періоди основних постів. Щоб знайти найсприятливіші дати для весілля 2021, виключіть ці періоди зі свого списку.

З огляду на вищенаведену інформацію, можна зробити висновки, що найбільш вдалими датами для весілля за церковним календарем будуть дні першої половини березня, практично весь травень і велика частина літа, а також, традиційно - осінь.

Щасливі наречені, місячний календар весіль фото

Місячний календар весіль 2021

Не всі пари орієнтуються на церковний календар, організовуючи свято без вінчання або невелику вечірку для найближчих. Для когось це відбувається в силу певних життєвих обставин, для інших - з питань віри. Однак, багато пар сходяться в бажанні вибрати сприятливі дні для весілля. А підходів до цієї справи існує чимало. Особливе значення при виборі має місячний календар весіль. Він враховує вплив космосу, зокрема Місяця, на успішність прийняття тих чи чи інших рішень.

Як правило, такий незвичайний календар містить список невдалих, нейтральних і вдалих днів. Ми зібрали для вас найважливіше і найбільш необхідне: вивчили місячний календар весіль 2021 на кожен місяць і вибрали винятково сприятливі дні для одруження. Вони припадають на фазу Зростаючого Місяця (при цьому можуть перетинатися з церковними святами і періодами посту - враховуйте це). Якщо ви з міркувань віри не можете вінчатися в ці дати, то, принаймні, можете призначити на них розпис - що теж доленосно.

Тепер, знаючи про час прихильного Місяця, можна зіставити перераховані дати з днями тижня і вибрати ідеальне число!

Любовний гороскоп весілля 2021: знаки зодіаку фото

2021 рік для весілля: гороскоп за знаками зодіаку

Навіть якщо ви не вірите в силу гороскопів, визнайте, завжди цікаво дізнатися, що, на думку їхніх укладачів, зірки обіцяють вам на любовному, кар'єрному та інших фронтах. Наш весільний гороскоп 2021 допоможе знакам зодіаку не тільки визначитися зі своїми діями та рішеннями, але і вибрати ідеальний місяць для одруження!

Фата з зірками, весілля в стилі зодіак фото

Наречений і наречена фото

Гарни дати для весілля 2021

Прикмети, забобони, прогнози, підрахунки - все це важливо, адже сприяє усвідомленому прийняттю рішення одружитися. Але ніхто не встоїть ще перед одним фактором - це краса дати, на яку планується доленосна подія! Ми проаналізували календар і відібрали для вас найкрасивіші дати для весілля 2021.

Грудень, січень і лютий дадуть максимум бездоганних поєднань для тих, хто в гонитві за незвичайними числами:

Всерйоз варто розглянути 12 і 21 лютого, адже вони випадають на вкрай відповідні для торжества і вінчання п'ятницю та неділю відповідно.

Ще одне розкішне число - 21.11.2021 - неділя, яке сміливо можна вважати завершальним у весільному сезоні (для тих, хто дотримується церковних канонів).

Для тих же, хто не слідує церковним обмеженням, підійде і неділя 12 грудня - чудовий день для красивого і романтичного зимового свята.

Серед гарних дат, що випадають на найвдаліші для одруження місяці і дні тижня - 20.03 і 21.03, 21.05, 12.06, 10.09, 11.09, 12.09, 11.10.

Віримо, що наша стаття допоможе Вам визначитися! Нехай це важливе рішення принесе щастя і гармонію в ваше спільне з коханою людиною життя.

Кількість переглядів: 57770
Дата редагування: 2020-08-23

Сподобалась стаття? Поділись з друзями!

Схожі статті

Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies у своєму браузері. Дізнатись більше

Я погоджуюсь