Як зіпсувати собі весілля: 6 простих кроків

Якщо ви наречена

  • Вдягніть сукню зі шлейфом і нехай ваші подруги не мають поняття, як той шлейф підколоти. Якщо ви не можете зробити і кроку без того, щоб не піднімати сукню або вам постійно потрібна чиясь допомога, якщо хочете постійно мучитися з сукнею, вибирайте найпишнішу і найдовшу, що знайдете у весільних салонах, і тоді  ви точно ніколи не забудете своє весілля: хоча б сісти у машину і вийти з неї буде реальним квестом. Тому ми пропонуємо заздалегіть показати подругам, як вправлятися зі шлейфом, а низ плаття закріпіть кількома шпильками, щоб вони були під рукою у потрібний час.

  • Виберіть важкий і пишний букет. Тоді на всіх фото і відео буде видно лише вашу голову і квіти. Потренуйтесь заздалегідь тримати букет не високо. Взагалі, флористи радять вибирати легкий, лаконічний і компактний букет.

  • Взуйте незручне взуття і кожен крок прогулянки, кожна фотографія будуть вимушеними, і ви будете постійно чекати, коли можна буде здихатись того взуття. Вибирайте тільки зручне взуття!

Якщо ви наречений:

  • Ми всі знаємо, що день весілля - це стрес для чоловіка, особливо якщо він наречений. Тож почніть пити з самого ранку, бажано разом із своїми друзями, і ви отримаєте потворні світлини і наречену у розпачі, якій важко буде вас пробачити.

Відсутність плану дій

  • Бажано чітко запланувати, що і коли ви будете робити, і скільки на кожну дію потрібно часу. Якщо ваші гості вже у ресторані, а ви ще на фотосесії - це катастрофа не менша за ту, яка стається, коли між церемонією і святковою вечерею забагато часу, а гості залишаються самі  і не знають, що робити. Важко тим, хто приїхав з іншого міста. Подумайте, чим зайняти гостей на час вашої відсутності: це може буди якийсь фуршетний стіл з легкими закусками та напоями, або запропонуйте місце, де можуть розважитись та погуляти гості.

Діти на весіллі

  • Ще один класний рецепт зіпсутого весілля - нагодувати дітей солодким і нічим їх не займати. Крики, плач, істерики, постійна біганина між столами і бешкетні витівки вам гарантовані. На щастя, зараз є аніматори, які можуть зайняти дітей різними видами діяльности. Якщо ваш весільний бюджет не дозволяє запросити аніматора, підготуйте для них цікаві набори, наприклад, розмальовки з фломастерами на водній основі (які гарно відпираються і відмиваються), організуйте окремий дитячий столик, де буде проста їжа, яку зможуть їсти діти без допомоги дорослих (для цього можна заздалегідь продумати дитяче меню з адміністратором ресторану), воду і соки краще поставити персонально кожному.

Після старанного планування, постарайтеся на весіллі насолоджуватися кожним моментом, тому що весілля, насправді, проходить дуже швидко, а ваша родина і друзі на ньому для того, щоб розділити з вами радість від цього дня. Ми впевнені, що ви врахуєте все і ваше весілля буде легким і приємним!

Кількість переглядів: 150
Дата редагування: 2019-07-19

Сподобалась стаття? Поділись з друзями!

Схожі статті
Нові статті
Річниці весілля: список назв по роках і ідеї подарунків

Тестовий текстовий текст

Фуршетний стіл: гарні і смачні ідеї для весілля

Тестовий текстовий текст

Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies у своєму браузері. Дізнатись більше

Я погоджуюсь