Вхід Реєстрація

Перша зустріч: ідеї для фотографій наречених

"Коли я побачив її того ранку..." - перша зустріч нареченого і нареченої в день весілля залишає незабутні, яскраві, емоційні враження! Мабуть, в цей момент важливого дня можна побачити найщиріші сльози щастя і усмішки, зберегти найміцніші обійми і найпалкіші поцілунки. У цій статті ми не будемо намагатися прибрати ефект несподіванки і спонтанності емоцій з цього сильного епізоду весілля, але розповімо, як можна підготуватися до нього і дозволити фотографу зробити приголомшливі знімки на пам'ять!

Перша зустріч нареченого і нареченої: він чекає на неї

Якщо наречений вирішив забрати наречену без викупу - як за традиційним сценарієм, так і за альтернативним - найвдалішим варіантом буде очікування у неї вдома, біля нього або ж там, де молода провела ніч і ранок - скажімо, в номері або холі готелю. Така перша зустріч дає змогу зобразити наречену у всій красі, перш, ніж молодий її побачить, а також підготуватися знімати весь спектр емоцій нареченого.

Такий варіант вибирають не дуже сентиментальні пари - в ньому немає нічого надприродного. Але все ж це - класичний варіант зустрічі, коли чоловік символічно забирає жінку з рідного дому в нове життя!

Перша зустріч: наречений чекає наречену фото

Плюси для фотографа. Обидва головні герої потрапляють в кадр - і наречена, яка крокує, і наречений, який чекає на неї. Акцент можна зробити на емоціях молодого - вони, як правило, дуже сильні і яскраві, так як до останнього чоловік стоїть спиною і не бачить своєї чарівної обраниці.

 

"Як у казці"

Не завжди місце зустрічі наречених - це розкішний будинок або музей. Але це може бути так! Якщо пара від щирого серця бажає для себе королівської першої зустрічі, влаштувати її варто в розкішному приміщенні або біля підніжжя гарного будинку, замку і т.п. Суть цього сценарію в тому, що молодий чекає свою кохану, а вона спускається до нього розкішними сходами - немов принцеса.

Наречений чекає наречену: фото зі сходами ідеїПлюси і нюанси для фотографа. Краса сходів, звісно - величезний плюс для фото, але щоб відобразити і її, і його, вам знадобиться в прямому сенсі бігати сходами туди-сюди або ж запросити для допомоги в зйомці асистента. Тоді вдасться повною мірою відобразити велич моменту!

 

Вона чекає на нього

Альтернативна першій зустрічі, змальованій у попередньому пункті - вона чекає на нього. Такий формат підійде для демократичних пар, які не обтяжені традиціями і суворими поглядами рідних. Такий сценарій дозволяє більше розкрити емоції нареченої - її хвилювання, тривоги, тонкощі її душі і ураган почуттів. Вона може очікувати коханого у будинку або в готелі, на вулиці, в парку - там, де призначена зустріч.

Ця версія - для емоційних жінок і стриманих чоловіків. Але, тим не менше, по прибуттю, молодий може проявити гарний жест. Наприклад, здивувати кохану букетом квітів і обдарувати її ніжністю - поцілунком в шию, плече і т.п.

Наречена чекає на нареченого фото

Гарні моменти першої зустрічі молодих фото

Плюси для фотографа. Можна зробити більше кадрів за участю головної героїні торжества тоді, коли вона не позує, а переживає найщиріші емоції. Також можна зробити елегантні і прекрасні фото зворушливих дотиків, обіймів і поцілунків.

 

Перша зустріч наречених: на церемонії

Якщо ваше святкування починається не з розпису в РАЦСі або з вінчання, а саме з виїзної церемонії, краще відтягнути момент, коли ви побачите один одного і зробити це прямо під час урочистого дійства. Гарний вихід кожного з пари під відповідну характеру музику "підігріє" емоції гостей. Першим з'явиться він і чекатиме її біля арки. А потім, під приголомшливий трек з'явиться вона - сама або в супроводі батька, і тут вже фотографу залишається тільки ловити сльози і усмішки, захоплення і радість!

Весільна церемонія: наречені побачили один одного фото

Перша зустріч молодих під час церемонії фото

Плюси і нюанси для фотографа. Ця ситуація вимагає миттєвої реакції, оскільки молоді, які перебувають в нетерпінні і хвилюванні, можуть забути про все, що ви їм говорили (наприклад, йти повільно, поглянути в камеру, зупинитися один перед одним перш, ніж почати обійматися і т.п.) Але в той же час, це прекрасні умови для створення живого весільного репортажу: публіка додає моменту значущості, а розкішний антураж робить кадри унікальними!

 

Перша зустріч молодят в мальовничому місці

Якщо ви думаєте не про традиції та економію часу, а бажаєте, щоб перша зустріч в день весілля була незабутньою і неймовірно гарною, варто вибрати незвичайне місце. Це може бути місце, де ви познайомилися або провели своє перше побачення, або ж просто улюблена локація для прогулянок. Нехай там буде чудовий краєвид на місто або ж гарні пейзажі, тоді ви зможете поєднати приємне і прекрасне з корисним - здійснити в день весілля коротку фотопрогулянку!

Як забрати наречену без викупу: зустріч в мальовничому місці

Плюси для фотографа. Фотозйомка в гарному місці - це завжди більш широкі можливості для побудови ідеального кадру! Молоді не так обмежені в часі, тому, крім перших "живих знімків" можна зробити серію постановочних.

 

З зав'язаними очима

Для нетерплячих, романтичних, а також тих, хто хоче розтягнути особливу мить, є креативна ідея - перша зустріч молодих із зав'язаними очима. Найчастіше хусткою зав'язують очі нареченому, а наречена, підійшовши до нього, красиво знімає пов'язку з очей. Але, досить часто на європейських весіллях, очі зав'язують обом партнерам. Такий крок дозволяє досягти максимального ефекту несподіванки і хвилювання, а ще - отримати милі фото!

Зустріч наосліп: у молодят зав'язані очі фото

 Очі зав'язані у нареченого фото

Плюси для фотографа. Пов'язка на очах - ще одна ідея для фото. Заздалегідь підготувавши наречену, ви зможете зробити чудові знімки, коли молодий ще не бачить свою обраницю, а вона його - так, а також мить зняття хустки. Буде гарно і чуттєво!

 

Клятва наосліп: зворушлива зустріч нареченого і нареченої

Найбільш зворушливий, емоційний і чуттєвий варіант першої зустрічі в день весілля - це прочитання клятв. Є в світі прекрасна традиція - зачитувати клятви наосліп, ще до того, як закохані побачать один одного. Вони встають по обидва боки дверей, рогу будинку або дерева, спина до спини, і беруться за руки. А тоді читають або вимовляють заповітні слова кохання і відданості!

Прочитання весільних клятв наосліп фото

Плюси для фотографа. При такому сценарії у головних героїв дня є достатньо часу, щоб пережити весь спектр емоцій - хвилювання, ніжність, пристрасть і поступово підійти до апогею - довгоочікуваної зустрічі. А у вас є час зробити чимало чудових кадрів, поки пара обмінюється обіцянками.

 

Клятва "очі в очі"

Варіація на тему попереднього пункту - це клятва лицем до лиця, без пов'язок на очах і інших перешкод. Такий варіант підійде для пристрасної і емоційної пари, яка надає перевагу не романтиці, а щирості і пориву!

Клятва на весіллі очі в очі фото

Плюси і нюанси для фотографа. Такий сценарій подій передбачає стрімкий початок - зустріч - а потім більш спокійне продовження з зачитуванням обіцянок. Варто бути напоготові, щоб не пропустити емоційний і швидкий момент першого погляду в день весілля.

 

Серенада

І, наостанок, ще одна романтична і зворушлива традиція - перша зустріч наречених, яка починається з серенади. Можна влаштувати все в кращих законах жанру, коли закоханий приходить до вікна або балкону своєї обраниці. Але є й інший варіант - як при клятві наосліп. Тоді серенаду молодий виконує за стіною або дверима, і при цьому в кадр фотографа потрапляють обидва партнера.

Зустріч молодих в день весілля: серенада фото

Плюси і нюанси для фотографа. Важливо заздалегідь оцінити локацію і вибрати правильний ракурс, щоб видно було і виконавця, і його половинку. А далі можна насолоджуватися моментом, фотографуючи усмішки і сльози!

 

Перша зустріч молодих: як зробити її більш особливою

Звичайно, в таких тонких справах кращий порадник - спонтанний прояв почуттів. Але якщо ніяк не готуватися до найбільш емоційних миттєвостей весілля, зберігати спогади про них доведеться лише у пам'яті! Не нехтуйте можливістю зробити зустріч на весіллі гарною і вартою кращих кадрів!

Розкішний букет для нареченої

Прикрасити і зробити мить ще більш емоційною дозволить приємний сюрприз для коханої - букет її улюблених квітів. Звичайно, весільний букет ніхто не відміняв, але чому б не зробити нареченій приємніше вдвічі? Чекайте свою половинку з оберемком троянд або півоній і будьте впевнені: коли вона вас побачить, її обличчя осяє щастя і кохання! А вашому фотографу тільки це і потрібно.

Букет на весілля від нареченого: сюрприз для нареченої фото

Обмін сюрпризами

Оригінальним доповненням до епізоду зустрічі стане традиція обміну подарунками в день весілля. Розуміючи, що обмін сюрпризами відбудеться перед об'єктивом камери, підготуйте щось особливе. Наприклад, гарна ювелірна прикраса для коханої викличе у неї захват, а потім ви одягнете її, і це буде мати гарний вигляд на фотографіях. А нареченого можна здивувати піснею або незвичайним подарунком - наприклад, зоряною картою дня зустрічі або весілля.

Обмін подарунками в день весілля фото

Бажаємо і закоханим, і їхньому фотографу, щоб найбільш зворушливий і чуттєвий момент весільного дня тривав якомога довше і був дійсно прекрасним - як наживо, так і на фото!

Кількість переглядів: 1795
Дата редагування: 2020-06-11

Сподобалась стаття? Поділись з друзями!

Схожі статті

Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies у своєму браузері. Дізнатись більше

Я погоджуюсь