Вхід Реєстрація

Скільки дарувати на весілля: відповіді на грошове питання

Весілля, безумовно, приємна, важлива і пам'ятна подія. Але це лише одна сторона медалі. Інша - це клопоти і витрати, причому не тільки для наречених і їхніх батьків, а й для гостей. Даючи згоду на участь в найважливішому заході ваших друзів і рідних, ви приймаєте зобов'язання привітати молодих не тільки словами, а й якимось матеріальним подарунком - не важливо, буде це річ або гроші.

Ми знаємо, наскільки тривожним і незрозумілим здається запрошеним грошове питання. У цій статті ми поговоримо про всесвітню практику, етикет, а також ті фактори, які впливають на суму подарунка. Скоріш дізнайтеся, скільки дарувати на весілля!

Скільки грошей дарувати на весілля: подарунок, гроші фото

Скільки дарують на весілля: фактори, що визначають бюджет подарунка

Ваша щедрість може не мати меж - так одна фраза може охарактеризувати суму подарунка на весілля. Однак, якщо слідувати етикету і прийнятим в суспільстві правилами, занадто дорогий подарунок вручати так само непристойно, як і надто дешевий. Як же вирахувати, скільки грошей дарувати на весілля? Зверніть увагу на наступні чинники:

Зверніть увагу, що деякі заклади встановлюють обов'язковий бюджет для банкету, і навіть якщо у наречених буде не так багато гостей, вони повинні покрити цю суму. Деякі ресторани також вводять орендну плату, яка дозволяє закрити великий зал або весь заклад для відвідування сторонніх. У таку плату, як правило, включають всі витрати: суму, яку міг би заробити заклад за вечір, якби там не проводився ваша приватна подія.

Яку суму дарують на весілля: підрахунок, гроші фото

Далі пропонуємо дізнатися конкретніше, скільки потрібно дарувати на весілля за сучасними мірками в Україні.

Подарунок на весілля: скільки прийнято дарувати грошей ідеї

Скільки дарувати на весілля 2020/2021?

Якщо ви запрошені на святкування з приводу одруження цього або наступного року, і якраз думаєте над питанням, скільки дарувати на весілля 2020-2021, наші підрахунки будуть корисними для вас. Середня сума чека на одну персону на банкеті в Україні зараз становить від 800 до 1300 гривень. Виходячи з цих значень, ви можете визначити мінімальну суму подарунка - 1000 гривень.

Однак, пам'ятайте, що сюди входять лише їжа і напої: крім цього у молодих є витрати на послуги весільних фахівців, декор, флористику. З огляду на ці витрати і свої фінансові можливості, ви можете самостійно знайти відповідь на питання, яку суму дарують на весілля. Орієнтовно, в конверт доведеться покласти ніяк не менше 1500 гривень з людини. Верхня межа норми складе 90-100 $.

Гарний спосіб трохи зменшити, відповідну правилам етикету суму - подарувати конкретний подарунок. Якщо ви йдете на свято не одні, хороший варіант - фотосесія у модного професійного фотографа або побутова техніка, на кшталт мультиварки або кухонного комбайна.

 

Скільки грошей дарують на весілля батьки

На відміну від західних батьків, українські матері і батьки часто не тільки повністю оплачують весілля, але і кладуть в конверт чималу суму. Діяти за стандартом тут не вдасться: заможні батьки можуть дозволити собі зробити на свято дуже дорогий презент - наприклад, ключі від машини або навіть квартири. Середньостатистичні українці, крім допомоги в оплаті послуг фахівців і банкету, в середньому кладуть в конверт 200-500$.

Ким би ви не були для молодят, пам'ятайте: гроші залишаються найбажанішим подарунком на весілля. Ми впевнені, що знання того, скільки треба дарувати на весілля, неодмінно допоможе вам визначитися. Але все ж, завжди орієнтуйтеся на свої можливості: подарунок не повинен вганяти вас в борги і завдавати шкоду вашому щомісячному бюджету, необхідному для нормального існування!

Кількість переглядів: 36626
Дата редагування: 2020-05-17

Сподобалась стаття? Поділись з друзями!

Схожі статті

Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies у своєму браузері. Дізнатись більше

Я погоджуюсь