Вхід Реєстрація

Сприятливі дати для весілля 2024: все, що ви хотіли знати

Події останніх двох років ставлять закоханих перед непростим моральним вибором: чи варто святкувати шлюб під час військових дій? Війна в рідній країні – Україні – безумовно, привід стримати запал у святкуваннях та обрати більш доречний формат урочистостей.

І все-таки, одруження під час війни - це природно, як і інші події у житті. Тому радимо щиро закоханим парам не чекати кращого моменту для узаконення стосунків та скоріше вивчати наш повний гайд про сприятливі дати для весілля 2024 року!

Зелене весілля у рік Дракона, символ року 2024 фото

Весілля у 2024 році Дракона за східним календарем

Усім, хто вірить у несприятливість високосних років, радимо відкласти телефони і відійти від екранів комп'ютерів. Правильно, 2024-й справді високосний. Астрологи та інші експерти з підбору вдалих дат для важливих подій вважають, що такі роки не підходять для глобальних змін у житті. Що стосується саме шлюбів, то прийнято вважати, що союзи, укладені у високосний рік, приречені на випробування фінансовими проблемами, зрадами, сварками і навіть швидким розлученням.

Але ми, як відомо, віримо в кохання, а йому підвладно пережити будь-які негаразди! До того ж, на нас чекає рік Зеленого Дерев'яного Дракона, що ще більше зміцнює в нас впевненість: весілля у 2024 році принесе закоханим щастя.

Весілля у високосний рік Дракона 2024, обручки фото

Згідно з китайським календарем, Дракон - наймогутніший знак. Тому і весілля у рік дракона безсумнівно обдарує ваш союз сильними якостями цієї істоти. Дракон символізує потужну енергію та міцність, але при цьому небувалу гнучкість, яка є такою важливою і для збереження шлюбних зв'язків. Пари, що об'єдналися в дні під заступництвом цього сильного символу, зуміють адаптуватися до будь-яких життєвих умов і зможуть подолати будь-які труднощі.

Особливо прихильним Зелений Дерев'яний Дракон буде до людей, народжених у рік Щура, Тигра та Дракона. А ось тим, хто перебуває під заступництвом Бика, Кролика та Собаки, варто бути більш вибірковими і продумувати своє рішення на зміну сімейного стану ретельніше.

Найкращі дні для весілля у рік Дракона, календар фото

У будь-якому випадку, нареченим варто пам'ятати про головне: одруження в рік Дракона буде вдалим, оскільки цей знак приносить успіх людям у всіх сферах життя. А ще експерти запевняють, що астрологічно наступний рік буде набагато легшим за два попередні, що не може не тішити.

Сприятливі дні для весілля 2024 року за новим церковним календарем

Важливий аспект вибору сприятливого дня для весілля 2024 у нашій культурі – це узгодження його з церковним календарем. Не варто забувати, що вінчання не проводять у великі церковні свята. Цього року українським закоханим буде складніше, адже вся країна проходить етап адаптації до новоюліанського календаря. Згідно з ним, дати свят, які не пов'язані з Великоднем, змінилися.

Допомогти розібратися зі змінами та вибрати найкращі дати для весілля 2024 з урахуванням нововведень, як завжди, допоможе Hot Wedding!

Церковні свята 2024, вінчання у церкві фото

Якщо ви вже обрали гарну дату весілля, але плануєте не лише похід до РАЦСу, а й вінчання у храмі, обов'язково перевірте, чи не випадає на бажаний день одне з цих свят:

Дати багатоденних постів 2024

Якщо ви хочете, щоб день вашого одруження був ідеальним, виключайте при виборі дати весілля 2024 й періоди багатоденних постів. Тут також на українців чекають деякі зміни, а саме:

Церемонія вінчання 2024 фото

Якщо запланований вами день не випадає на зазначені дати та періоди, сміливо можете повідомляти про майбутнє святкування родичам та друзям!

Гарні дати для весілля 2024

Шлюб - абсолютно особливий день у житті. Так хочеться, щоб він запам'ятався яскравими моментами, теплими та сильними емоціями. Але, звичайно ж, перше, що запам'ятається закоханим та їхнім гостям – це гарна дата. У цій добірці ми не враховуємо церковний календар, тому якщо ви плануєте вінчатися, обов'язково звіряйте свій вибір із датами з попереднього пункту.

У нашому списку ви знайдете найкращі варіанти для розписки та весільних урочистостей, які випадають на найпопулярніші для укладення шлюбу дні тижня – п'ятницю чи вихідні.

Гарні дати для весілля 2024 фото

Саме ці поєднання дня і місяця найкраще виглядатимуть з цифрою наступного року - 2024. Якщо день тижня для вас не має жодного значення, не забудьте і про найособливіші поєднання - це 24.04.2024 і унікальний день завдяки високосності - 29.02.2024.

Тим, хто вже розгубився в цьому списку або сумнівається, яку саме пору року вибрати, поспішаємо розповісти про найкращі місяці для весілля 2024 року!

Сприятливі місяці для весілля 2024

Важко визначитися з улюбленою порою року? Для одруження у кожного сезону є свої плюси та мінуси.

Зима може бути надто холодною, зате вона дарує найказковіший настрій та унікальні ідеї для оформлення свята, весняне святкування - це романтика на тлі розквіту природи, але весна буває складно передбачуваною в плані погоди. Літо втомлює своєю спекою, але це найкращий час для експериментів зі святом на природі. Осінь може зіпсувати дощем ваші плани для організації урочистостей просто неба, але природа в цю пору стає однією суцільною фотозоною - яскравою і ідеальною.

Найкраща пора року для весілля: зима, літо, весна, осінь фото

Як би там не було, але найсприятливіший місяць для весілля 2024 року – це серпень. Ідеальним днем для того, щоб стати чоловіком та дружиною, за багатьма чинниками, вважається четвер – 8 серпня. Але також експертами виділено і цілий сприятливий період – з 5 по 18 серпня.

Також особливо вдалими будуть шлюби, укладені у травні, липні, жовтні та листопаді.

Місячний календар для весілля: найкращі дати 2024 року

На нас впливає те, у що ми віримо, тож вибирати дату варто за різними параметрами. Вивчення сприятливих фаз Місяця здавна вважається одним із найважливіших аспектів підбору днів для доленосних рішень. Ми дуже хочемо, щоб ваше особливе свято було бездоганним. Для цього щороку ми вивчаємо місячний календар. Поспішаємо поділитися з вами сприятливими днями для весілля за місячним календарем 2024 року.

Вибір дати весілля за місячним календарем 2024 фото

Відстежуючи місячний календар при плануванні важливих подій, ви можете знайти найгармонійніший день, коли і Місяць, і ваше самопочуття сприятимуть чудовому проведенню часу. На думку експертів, обрана відповідно до місячного календаря дата весілля визначає, яким буде життя пари.

Щасливі дати для весілля 2024: нумерологія

Особливе значення впливу цифр на життя вивчає нумерологія. Вдалий рік та день для шлюбу з її допомогою вирахувати зможе кожен. Для початку з’ясуємо, наскільки загалом є добрим 2024-й з нумерологічної точки зору.

Для цього складемо всі цифри цього числа: 2+0+2+4. У результаті отримаємо число 8. Що ж обіцяє цифра-нескінченність нареченим?

Вісімка - цифра надійності та матеріального добробуту. Погодьтеся, обидва фактори мають вкрай важливе значення для сімейного життя. Тому варто вважати наступний рік вдалим для пар, які цінують фінансову стабільність. А ще вісімка - число енергії та сили, що обіцяє успіх у всіх задумах.

Нумерологія та вибір дня весілля 2024 фото

Щоб розрахувати ідеальну дату весілля з урахуванням дня, місяця та року, читайте також нашу іншу статтю.

Весілля 2024 року: прогноз за знаками зодіаку

Кожному знаку зодіака буде цікаво дізнатися про індивідуальний астрологічний весільний прогноз. І тут у нас також є, що вам розповісти! Швидше шукайте себе у списку і читайте, яким у плані кохання та стосунків буде для вас 2024-й.

Весільний гороскоп для всіх знаків зодіаку

Доля рідко заглядає в календар, а справжні почуття можуть накрити вас з головою в найнесподіванішу мить! Нехай новий 2024 рік принесе вам багато кохання, а головне - мир!

Кількість переглядів: 1821
Дата редагування: 2023-12-14

Сподобалась стаття? Поділись з друзями!

Схожі статті

Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies у своєму браузері. Дізнатись більше

Я погоджуюсь