Підготовка до весілля - покроково від А до Я

У даній статті ми розглянемо підготовку до весілля від А до Я, щоб Ви нічого не пропустили і зробили все як слід.

Кожна маленька дівчинка, з самого дитинства, мріє про гарне весілля  в пишному білому платті та про незабутні урочистості. Ось і настав  день, коли хлопець освідчився, а вона відповіла позитивно. Тепер настав той момент, коли необхідно починати підготовку до свята -  дня укладення шлюбу.

підготовка до весілля

В першу чергу, необхідно розібратися з бюджетом, на яку суму ви плануєте зіграти весілля. В цьому розділі Вам необхідно скласти чіткий план, щоб нічого не пропустити і не витратити зайвого. Як тільки   визначитеся з бюджетом, так відразу  ж стане зрозуміло, які саме урочистості Ви собі зможете дозволити: чи це буде багате і пишне весілля, чи то   буде скромне застілля з обмеженою кількістю гостей.

Спочатку Вам необхідно зробити наступне:

 • Визначитися з кількістю гостей. Виходячи з цього, Ви можете порахувати приблизну вартість кафе чи ресторану. Алкогольні напої вираховують окремо. Навіть якщо Ви прийняли  рішення відзначати цю подію вдома, Вам необхідно скласти основне меню і, відповідно до нього, провести всі розрахунки.
 • Якщо Ви відзначаєте в якомусь закладі, то порахуйте вартість всіх прикрас. Персонал цього закладу  може запропонувати прикраси від кафе,  але за окрему плату. Або ж Вам необхідно шукати спеціалістів, які на цьому знаються. Для цього, радимо скористатися послугами нашого весільного порталу.
 • Вам необхідно включити у витрати оплату послуг тамади або ведучого, так як без нього гості будуть нудьгувати.
 • Якщо Ви вирішили на весілля запросити зірок, то не забудьте обов'язково уточнити вартість шоу-програми, так як зазвичай це не зовсім дешево.
 • Так само, Вам знадобляться гроші на послуги фото- і відеооператорів. На цьому не треба економити, бо світлини, на яких відображені щасливі моменти,  залишаться з Вами назавжди.
 • Визначте приблизну суму, на яку Ви плануєте купити весільне вбрання. Вартість залежить від того, на скільки вишуканими вони будуть.
 • Важливою витратою буде придбання обручок. Варто ретельніше до цього поставитися, бо саме обручки, як символ вічного кохання, будуть супроводжувати Вас протягом всього життя.
 • Підрахуйте суму витрат на весільний макіяж, зачіску і всі супутні аксесуари.

Згідно з цими пунктами, у Вас вже порахована приблизна сума витрат. До цієї суми Ви можете сміливо додати ще 15% на ситуації, які Ви не передбачили.

покроковий план підготовки

Вам обов'язково потрібно скласти план підготовки до дня весілля, щоб нічого не пропустити і не забути. Отже:

 1. 1. Визначте дату весілля. Перевірте її за церковним календарем, чи вінчають в цей день. Якщо Ви збираєтеся у весільну подорож, то неодмінно потрібно забронювати тур або квитки на літак. Так вийде набагато дешевше. До того ж, якщо Ви збираєтеся в весільну подорож, обов'язково потурбуйтеся про закордонний паспорт;

 2. 2. Складіть список гостей. Порахуйте кількість запрошень для них. Замовте запрошення або купіть;

 3. 3. Складіть план, згідно якого кожен з гостей матиме своє місце. Повірте, це також доволі важливий момент в організації весілля;

 4. 4. Підберіть собі фасон весільної сукні і костюма. Знайдіть відповідні салони, які мають багатий вибір і різну цінову категорію. Придбайте весільну сукню і костюм;

 5. 5. Оберіть зачіску і макіяж. Можливо, відвідайте салон краси для отримання рекомендацій, які зможуть поліпшити Ваш зовнішній вигляд. Тим більше, якщо весілля заплановане у Вас через кілька місяців, можна відведений час присвятити себе спортзалу, просто фізичним вправам або різним процедурам, які покращать Ваш зовнішній вигляд і фігуру;

 6. 6. Визначте заклад для святкування весілля. Обговоріть з адміністрацією і складіть список страв;

 7. 7. Запросіть тамаду або ведучого;

 8. 8. Придбайте обручки;

 9. 9. Знайдіть фото- і відеооператора;

 10. 10. Оберіть машини для Вас, батьків і гостей;

 11. 11. Замовте весільний торт і коровай.

Коли Ви виконали всі найважливіші пункти, Ви можете сміливо займатися дрібними турботами. Бажаємо правильно спланувати і грандіозно відзначити Ваше свято.

Звичайно, ви можете вибрати багатьох виконавців для Вашого весілля на нашому порталі, що значно полегшить підготовку до свята.

18 Березня 2017

Сподобалась стаття? Поділись з друзями!