Вхід Реєстрація

Як правильно вибирати обручку

Обручка – це перстень, який подружжя носить постійно. Це символ їх любові та шлюбних обіцянок. Вони повинні бути зручними, якісними і довговічними. Тому потрібно дотримуватися певних порад, щодо їх обирання. 
Вага. Міцна і довговічна обручка повинна важити не менше, ніж 3 грами. Одно-двограмовий перстень є тендітним й може швидко поламатися чи деформуватися. А важкий, 10 грамів, є масивним і незручним. Тому найкраще, коли обручка вважить від 4 до 7 грамів.
Довжина пальців. Обручка повинна бути не лише міцною, а й зручною і красиво виглядати на пальцях. Для тонких і довгих пальців найкраще підійдуть обручки вузькі (2-3 мм) з камінцями або широкі (10 мм), а для пухких пальців краще обирати широкий перстень, наприклад американку. Коли у вас довгі і пухкі пальці, то обирайте кільця товщиною 5-6 мм, а якщо короткі – 2,5-3,5 мм. Коли обираєте обручки, то потрібно міряти кілька їх видів, аби підібрати саме ту, яка вам пасуватиме найкраще. 
Метал. Найчастіше обирають обручки із золота, як правило жовтого. Це і не дивно, адже це довговічний метал. Часто ювеліри до золота додають інші метали, наприклад паладій, цинк, мідь тощо. Для того, аби знати скільки у вашій обручці є золота, то потрібно глянути на пробу. Якщо 900, то у виробі є 90% золота. Але обручки в Україні продають із пробами 750 чи 585, інколи 375. Не варто обирати обручки з білого золота, адже вони містять суміш різних металів і можуть викликати алергію. Можна замість золота обрати платину, яка гарно поєднується з будь-яким видом металу, не викликає алергії, практично не зношується. 
Каміння. Обручки з камінням завжди у моді та шикарно виглядають на пальцях. Є два їх варіанти: перстень з цирконієм і кільця з дорогоцінними камінцями, здебільшого діамантами. Кільця з цирконієм є бюджетним варіантом, їх ще називають штучними діамантами. Ювеліри не рекомендують їх обирати, бо вони можуть випасти з персня, а діаманти – ні. Обручка з діамантом – це найкращий вибір, адже цей камінь символізує вічне кохання, такі вироби є довговічними. Також можна надати перевагу кільцям з рубінами, який символізує пристрасть. Молоді, які обирають перстені зі смарагдами вірять, що ці камінці принесуть щастя. Не рекомендують обирати кільця, які мають темні відтінки, а також з аметистами (вдовиним каменем). А також обираючи обручку з натурального каміння варто враховувати, що сапфір з часом потемніє, бірюза «постаріє», а смарагд є крихкий.
Розмір. Обручки потрібно обирати завжди більшими, адже з роками пальці деформуються. У жінки під час місячних, вагітності і після родів розмір пальця, здебільшого, збільшується. Також потрібно врахувати що: взимку – пальці вужчі, ніж влітку. Свій розмір пальця можна дізнатися у будь-якому ювелірному магазині, де продавці мають спеціальний набір вимірювальних кілець. Розмір пальців найкраще вимірювати у вечірній час і в теплому приміщені. 
 

Гравіювання. Обручкам можна надати певний сенс і вигравіювати на них подружню клятву, чи імена пари або дату весілля. Гравіювання варто наносити виробам із платини чи золота проби 585. 

Обручку потрібно одягнути перед покупкою, подивитися чи зручна, не тисне, не стискає і поносити 10 хвилин. 

Кількість переглядів: 2598
Дата редагування: 2019-07-19

Сподобалась стаття? Поділись з друзями!

Схожі статті

Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies у своєму браузері. Дізнатись більше

Я погоджуюсь