Вхід Реєстрація

Класичні обручки: "американка" чи "європейка?

Весільні обручки на ринку ювелірних прикрас сьогодні представлені величезною кількістю варіантів. Але незважаючи на модні експерименти з формою, кольором металу, інкрустацією дорогоцінними каменями, класичні прикраси на весілля - "американка" і "європейка" - залишаються найпопулярнішими серед молодят. Ми розповімо про них докладніше: в чому відмінності і переваги, що таке профіль каблучки, які прикраси краще всього показали себе у побуті. Читайте, перш ніж вирушити за важливою покупкою!

Обручки: що треба знати про посадку

Дуже поширена помилка закоханих - вибирати прикраси, насамперед, за зовнішнім виглядом. Обручки - це питання не стільки краси і унікальності, скільки зручності і практичності. Адже, якщо ви хочете виглядати розкішно на вечірці, ви одягаєте щось специфічне - згідно приводу. А в повсякденному житті обираєте такий одяг і взуття, які дозволяють вам відчувати себе комфортно. Так само варто ставитися і до вибору прикрас.

Багато хто навіть не думає про це, але щоб вибрати обручки на весілля важливо не тільки знати точний розмір, а ще й розбиратися в особливостях того чи іншого виробу. Мова про профіль і посадку.

Профіль обручки

Профіль обручки - це його форма в розрізі. Дивно, але існує таких форм більше десятка - рівна, округла, більш або менш опукла всередині тощо. Найчастіше в Україні ви зустрінете вироби з плоскою внутрішньою стінкою (стандарт). Однак, в останні роки і в нашу країну заходить тренд вибирати каблучки зі зручною посадкою - так звані "comfort fit". Дані вироби округлі всередині, і у цієї особливої форми є свої цінні переваги та суттєві недоліки.

класичні обручки

Посадка обручки: плюси і мінуси "comfort fit"

Посадка для обручки "comfort fit" дійсно більш зручна для носіння. Округла поверхня всередині не тисне на суглоби і фаланги, навіть якщо прикраса досить широка (висока). Вона м'яко прилягає до шкіри, не залишаючи слідів і не заважаючи кровообігу, відмінно підходить тим, у кого пальці при певних обставинах набрякають. Але є і зворотна сторона, викликана особливостями форми: якщо розмір кільця з комфортною посадкою підібраний не ідеально (тобто виріб є завеликим), воно може легко зісковзнути з пальця і ​​загубитися. Це відбувається через те, що краї виробу підняті, прикраса по всій своїй висоті щільно не прилягає до пальця, і, згідно із законами фізики, може просто злетіти, коли ви плаваєте, мерзнете і т.д.

Якщо ви мрієте про гравірування на обручках, то "comfort fit" не підійде вашій парі. Для нанесення пам'ятних слів, дати або ініціалів використовують стандартний профіль (півколо в розрізі).

весільні обручки комфорт

Серед переваг комфортної посадки - можливість без проблем коригувати розмір в більшу сторону. Для збільшення розміру майстри ювелірної справи просто трохи сточують внутрішню частину прикраси. На відміну від стандартної посадки кільця (з плоскою внутрішньою частиною), розширити "comfort fit" можна навіть тоді, коли його зовнішню поверхню прикрашають камені, візерунки або гравірування.

Стандартний профіль характерний для європейки (зовнішня частина опукла, кругла, всередині виріб плаский). Обручка американка також може бути з профілем стандарт або ж "comfort fit". Ще один вид прикрас - це вироби з овальним профілем - опуклі зовні і всередині.

Обручка "американка": стиль і зручність

"Американка" - це втілення практичного і стильного ювелірного виробу, який прекрасно підходить для безперервного носіння. У побуті ви можете почути також назву "шайба", яка пов'язане з формою "американки", її шириною і масивністю. Найчастіше обручка американка має плоску поверхню всередині і зовні.

обручка американка

Кільце американка відмінно виглядає на сильній і великій чоловічій руці. Але і жінкам часто така модель до душі. "Американка" мінімалістична, завдяки рівним і точним лініям, виглядає стильно і стримано. Варто бути обережніше з шириною: не всі люди можуть звикнути до масивності, оскільки досить важко не відчувати на пальці тяжку і широку прикрасу. Вирішити проблему з шириною виробу, який при плоскій внутрішній поверхні може тиснути на фалангу пальця, дозволяє комфортна посадка.

Обручка "європейка": надійна класика

Якщо розмір ювелірної прикраси підібраний правильно, "європейка" буде максимально зручною в носінні. Обручка ”європейка” традиційно має півкруглий перетин (опуклу зовнішня поверхню). Якщо ви бажаєте вибрати широкий і масивний виріб "європейка", краще віддати перевагу комфортній посадці.

кільця заручні європейка

Класична "європейка" - рівна всередині і опукла зовні, без каменів, візерунків і вставок - легко піддається збільшенню. Якщо ж ви вибрали дизайн з дорогоцінними каменями, лініями або малюнком, будь-які маніпуляції зі зміни розміру будуть помітні, а можуть і зовсім зруйнувати прикрасу. Тому варто дуже серйозно поставитися до визначення розміру.

Якщо ви надаєте перевагу класиці, але не можете вирішити - "американка" чи "європейка" - спирайтеся на власне відчуття дотику. Примірте обидві моделі, і придбайте ту, яка більш комфортно сидить на пальці!

Фото: Pinterest

 
Кількість переглядів: 12185
Дата редагування: 2019-07-23

Сподобалась стаття? Поділись з друзями!

Схожі статті

Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies у своєму браузері. Дізнатись більше

Я погоджуюсь