Вхід Реєстрація

Як визначити розмір каблучки коханої: 8 таємних способів

Не так складно зробити пропозицію коханій дівчині, як зберегти підготовку цього важливого заходу в таємниці. Мало того, що багато часу йде на пошук і реалізацію оригінального способу зробити пропозицію руки і серця, так перед чоловіком ще й постає одне дуже складне завдання, від якого залежить успіх задуманого. Сьогодні ми допоможемо знайти вам кращу відповідь на питання, як дізнатися розмір кільця: читайте і вибирайте спосіб, що підходить саме вам!

розмір кільця для заручин

Як дізнатися розмір пальця: далекоглядні плани

Перша наша ідея - зовсім не секретна, але відмінно підійде тим парам, які почали будувати стосунки нещодавно. Нехай ваша історія тільки починається, але якщо дівчина всерйоз полонила ваше серце, скористайтеся моментом вивідати розмір пальця у неї безпосередньо. Це можна зробити мимохідь, зайшовши в ювелірний магазин, щоб просто подивитися прикраси або вибрати їй подарунок до дня народження - сережки, підвіску і т.п. У ювелірному магазині точно знайдеться спеціальне пристосування, яке дозволить визначити розмір пальця. Зробіть це разом і жартома - мовляв, обізнаний - значить озброєний.

Як визначити розмір кільця: допомога друга

Цей спосіб простий і хороший. Якщо ви близько спілкуєтеся з мамою або сестрою своєї дівчини, поцікавтеся, який розмір каблучки вона носить просто у них. Також, "на розвідку" можна відправити кращу подругу: вона точно знайде спосіб і привід визначити розмір каблучки. Подруга може сказати, що знайомі розпродають стару колекцію прикрас за хорошими цінами, і що їй треба дізнатися розмір пальця вашої обраниці, щоб поцікавитися, чи є прикраси для неї.

Місія "дізнатися розмір каблучки": прикраса-орієнтир

Прекрасний спосіб не помилитися і таки дізнатися розмір кільця коханої - таємно взяти у неї прикрасу, яку вона носить. Цей спосіб хороший, якщо ваша дівчина взагалі носить персні. Але будьте уважні і обов'язково прослідкуйте на який палець одягає прикрасу кохана. Ймовірність, що це буде безіменний - дуже мала. Якщо виявиться, що на середній або вказівний, прикрасу для заручин треба брати на розмір менше.

як дізнатись розмір обручки

Точні виміри: допомога таблиці

Боїтеся, що обраниця помітить пропажу? Тоді є ще один перевірений спосіб для реалізації якого вам доведеться опинитися у коханої вдома. Коли дівчина вийде з кімнати, можете окреслити її каблучку по контуру зсередини на папері. Також допоможе дізнатися розмір каблучки таблиця. Роздрукуйте заздалегідь доступну в Інтернеті таблицю розмірів і прикладайте виріб до кіл на ній, щоб визначити розмір пальця.

Нічні таємниці: як визначити розмір пальця

Якщо ваша кохана спить не дуже чуйно, то ідея виміряти пальчик вночі допоможе вам впоратися з важким завданням. Для цього вам доведеться бути дуже уважним і акуратним. Для вимірювань слід використовувати нитки. Обмотувати безіменний палець потрібно настільки щільно, наскільки вийде, але ні в якому разі не затягуючи. Притримуйте контрольне місце на нитці, відійдіть від дівчини і відріжте важливий шматочок. З даною міркою ви сміливо можете вирушати в ювелірний салон. Якщо боїтеся, що обраниця застане вас біля своєї руки зненацька, придумайте відмовку заздалегідь.

як дізнатись розмір кільця

Приміряйте на себе

У цьому випадку вам знову знадобиться прикраса коханої. Ви можете надіти кільце, яке вона носить, на палець своєї руки і запам'ятати / зазначити, до якого місця воно налазить. Потім вирушайте в ювелірний магазин - на примірку! Даний спосіб оперативний і ефективний, особливо, якщо кохана носить біжутерію на безіменному пальці.

Виманити хитрістю

Ваша багата фантазія - найкращий інструмент для отримання важливої ​​інформації. Ви можете при нагоді почати розмову про делікатність руки коханої і попросити приміряти її каблучку на свою руку, при цьому спитавши щось на кшталт: "А який же в тебе розмір пальця?" Якщо дівчина перснів не носить, самі надіньте на зустріч каблучку-печатку і розпочніть ту ж розмову, щоб дати їй приміряти свою прикрасу і визначити розмір пальця. Ще варіант - запросити кохану до себе додому і показати їй сімейні реліквії (ймовірно, у вашої мами або бабусі є старовинні коштовності). Придумайте історію про прикраси, які переходять у спадок і запропонуйте коханій приміряти колечко. Можливо, воно буде сидіти на її руці ідеально, і тоді проблема буде вичерпана. Якщо ж виявиться малим або завеликим, обережно поцікавтеся, який розмір носить обраниця.

обручки з діамантами

Секретний тест

А ось ще один безпрограшний варіант для пар, які люблять довгі бесіди по телефону. В черговий раз розмовляючи з коханою, запропонуйте їй заради розваги пройти тест на сумісність, який побачили в журналі або в Інтернеті. Ставте їй питання з анкети і завбачливо впишіть в них питання про розмір пальця. Записавши всі відповіді, скажіть, що вже пройшли тестування і зачитайте їй оптимістичні результати на рахунок вашого світлого спільного майбутнього!

Дізнатися розмір каблучки для заручин дуже непросто, але спробувати, принаймні, кілька з перерахованих способів варто. Так ви точно зможете наблизитися до придбання прикраси потрібного розміру. Ми віримо: у вас все вийде!

Кількість переглядів: 10485
Дата редагування: 2019-07-22

Сподобалась стаття? Поділись з друзями!

Схожі статті

Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies у своєму браузері. Дізнатись більше

Я погоджуюсь