Вхід Реєстрація

Гравірування на обручках: гарні написи на пам'ять

Якщо ви не вірите в прикмети і забобони, а найбільше цінуєте можливість бути поруч з коханою людиною, ця стаття для вас. Обручки - головний символ шлюбу. І вже давно минули часи, коли всі вони були однаковими. Гравірування на обручках - це кращий спосіб зробити пам'ятні прикраси унікальними і ще більш цінними для закоханих. Поговоримо, які гравіювання користуються популярністю серед пар у всьому світі, а також допоможемо вам з ідеями фраз!

Навіщо і коли робити написи на обручках

Гравірування на обручках - це сенс, який ви вкладаєте в свої почуття і стосунки. Для закоханих нанесення написів на ювелірні прикраси - це символ зміцнення почуттів - щось подібне до клятви, яку ви даєте, погоджуючись носити одне з пари обручок. Якщо ви романтична і вірна людина, обручки з гравіюванням будуть для вас важливим нагадуванням про весілля.

Але весілля - не єдиний привід зробити напис на обручках. Тобто, не обов'язково поспішати з нанесенням фрази до дня одруження. Ви можете таким способом відсвяткувати річницю стосунків або День Всіх Закоханих, вже будучи чоловіком і дружиною.

гравіювання на обручках

Що дійсно важливо - це визначитися з написом на обручках. Головний критерій - це наявність у фразі сенсу для вашої пари. Можливо, це буде фраза з вашої спільної улюбленої пісні (наприклад, тієї, під яку ви будете танцювати перший танець) або з улюбленого фільму. Але наносити на внутрішню сторону прикраси можна не тільки розумні фрази і красиві цитати. Поговоримо про найпопулярніші види гравіювання.

Гравіювання на обручках: популярні ідеї

З пам'ятним написом варто бути обережними - так само, як і з парними татуюваннями, про які ми писали раніше. Весільні обручки ви носитимете все спільне життя, тому вкрай важливо, щоб обраний напис, знак або малюнок не розчарували вас, не здалися згодом дурними або наївними.

Для цього пропонуємо вам віддати перевагу одному з видів популярних гравіювань:

Деякі з перерахованих варіантів можна успішно комбінувати, як, наприклад, дату весілля з іменами або ініціалами. Більше ідей гравіювання на обручках - далі в статті.

Написи для гравіювання на англійській мові

Англійська мова - частина життя сучасної людини. Тому навіть якщо ця мова для вас не є рідною, ви можете використовувати красиві і наповнені змістом англійські фрази для гравіювання. Ми зробили підбірку коротких і гарних словосполучень для вас:

Деякі з перерахованих фраз можна наносити на обидві прикраси - чоловічу і жіночу, а деякі можна поділити навпіл, наприклад, на одній з обручок написати "always", а на іншій "forever".

идеи для гравировки на обручальных кольцах

Гравірування на обручках українською мовою

Якщо ініціали та дата здаються вам занадто очевидними, виберіть написи для гравірування з особливим сенсом. Рідною мовою вони будуть нести для вас ще більш сильний зміст!

Гравірування на обручках: фрази російською

Якщо ви шукаєте написи на обручки на російській мові, ми також приготували варіанти. Відобразіть в обраній фразі для гравіювання те, що відчуваєте.

Гравірування - це прекрасна можливість зробити один одному приємне і вкотре довести серйозність своїх почуттів і намірів! Не соромтеся запропонувати коханим нанести пам'ятний напис на ювелірні прикраси першими!

Фото: Pinterest
Кількість переглядів: 8950
Дата редагування: 2019-07-22

Сподобалась стаття? Поділись з друзями!

Схожі статті

Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies у своєму браузері. Дізнатись більше

Я погоджуюсь