Вхід Реєстрація

Весільні обручки з чорними діамантами - нова класика

Кожна молода пара, перебуваючи на етапі підготовки до важливої ​​події - весілля, шукає «свої» обручки, намагаючись підібрати ідеальний варіант. Сьогодні багато пар вибирають парні обручки. Тобто однакові - як для жінки, так і для чоловіка або виконані в одному стилі. Найчастіше у такий спосіб пара висловлює єдність смаків і поглядів.

Вибір молодят, як данина традиції

На сьогоднішній день і магазини, і ювелірні майстерні пропонують широкий вибір весільних прикрас. І одним із варіантів є обручки у білому золоті. Цікаво, що біле золото популярне не тільки серед молодих пар, як дещо нове, модне та привабливе для молоді. Пари, які набралися досвіду в сімейному житті, також високо оцінюють такі прикраси і красу вишуканого білого металу. Таке золото є даниною пам'яті нашим предкам. Раніше молодята надягали один одному на руки срібні обручки, які символізували чистоту і вірність у стосунках до кінця життя. На жаль, срібло - це той метал, який з часом окислюється і змінює свій колір, темніє, втрачає сяйво. Саме з цієї причини пари все частіше почали звертати увагу на вироби з білого золота. Одна покупка буде актуальною впродовж усього життя.

Що буде актуально цього року?

А ви знали, що обручки з діамантами в білому золоті - це вже нова класика? Вони обігнали за популярністю і каблучки з жовтого золота, і прикраси, які поєднують в собі кілька кольорів металу. Цікаво, що особливим інтересом серед молодих пар користуються обручки з чорними діамантами в жіночих і чоловічих прикрасах! Такі вироби набирають неймовірну популярність.

За сучасними традиціями та модними трендами вважається, що обручки повинні бути однаковими: якщо жіноча з камінням, то і чоловіча також має бути зі вставками. Білий метал в поєднанні з чорними каменями створює ефект контрасту, додаючи образу завершеності. Такі елегантні, гарні і дорогі серцю прикраси завжди будуть радувати вас, виділяючись серед всіх інших кілець.

обручки з чорними діамантами

Ще кілька «корисних порад» порад або Best Gold Service проти міфів!

1. Весільні обручки можуть бути виконані в будь-якому стилі: класика без вставок або в унікальному дизайні з чорними діамантами. Ваші обручки повинні відповідати вашому способу життя і повсякденному стилю. Вибирайте тільки «правильні» обручки, адже їх вам носити все життя.

2. Любі дівчата, не правильно підбирати колір золота під відтінок шкіри, як рекомендують деякі «професіонали». Краще добирайте колір металу до кольору прикрас, які вже є у вас і які ви часто або постійно одягаєте.

3. Не варто спиратися на байку про те, що тендітній дівчині підійдуть тільки витончені і тонкі вироби, а ставному чоловікові необхідно вибирати тільки масивні прикраси. Вибирайте кільце так, щоб воно вам дуже-дуже-дуже подобалося і сиділо комфортно на пальці.

4. Ви запитуєте: “Обручки повинні бути тільки однаковими?” Відповідаємо: “Не обов'язково!”  

Ваші обручки можуть відрізнятися деякими елементами дизайну. А можуть бути виконані в подібному стилі або взагалі - в різних стилях.

обручки з білого золота

Виготовлення на замовлення

Ідеальні каблучки не знайдеш в магазині. Ідеальні обручки виготовляються тільки під замовлення. А якщо ви хочете доповнити дизайн обручок своїми ідеями і зробити кільця на 100% унікальними, ювеліри з Best Gold Service https://bgs.kiev.ua/ виготовлять індивідуально для вас унікальну пару прикрас за Вашим ескізом - з урахуванням всіх дизайнерських ідей і побажань.

Завдяки високому рівню майстерності фахівців Best Gold Service, розумінню нових тенденцій і побажань клієнтів, ви отримаєте унікальні авторські вироби.

Також пам'ятайте, що виготовлення дизайнерських кілець за індивідуальним ескізом займає набагато більше часу, ніж, наприклад, виготовлення класичних варіантів обручок. Ми розуміємо, що в передвесільній підготовці легко можна забути власне ім'я. Але якщо ви зупинили свій вибір на унікальних обручках з чорними діамантами і білим золотом, «купуйте» прикраси завчасно: не варто відкладати оформлення замовлення на останню мить.


Best Gold Service бажає кожній ідеальній закоханій парі знайти свою пару ідеальних обручок, яка зробить вас ще щасливішими і стане вічним символом вашого вірного кохання та відданості один одному.

Кількість переглядів: 1895
Дата редагування: 2023-09-17

Сподобалась стаття? Поділись з друзями!

Схожі статті

Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies у своєму браузері. Дізнатись більше

Я погоджуюсь