Вхід Реєстрація

Тамада чи ведучий: в чому відмінності?

Якщо ви раніше ніколи не стикалися з організацією весілля і пошуком весільних професіоналів, ймовірно, і питання - в чому різниця між ведучим і тамадою вас не дуже цікавило. Але напередодні власного свята більшість молодят все ж бажають розібратися, кого шукати - тамаду або ведучого на весілля. Перш, ніж дізнатися, як вибрати ведучого або тамаду на весілля, з'ясуємо, в чому полягають відмінності між цими фахівцями.

Ведучий і тамада: чи є різниця

На сучасному ринку весільних послуг, ми, на жаль, маємо справу з підміною понять. В останні роки стало не модним і не солідним називати себе весільним тамадою, тому що і в невеликих селах, в в мегаполісах молодята намагаються вивести своє торжество на гідний рівень, а відтак шукають саме ведучого. Але розберемося, нарешті, в значеннях.

Але різниця все ж таки є. Ми можемо спостерігати відмінності в манері поведінки і мовлення, в сценарії і конкурсах на весілля. Щоб ви могли зрозуміти, хто саме вам потрібен, пропонуємо розібратися в значеннях.

александр скичко ведущий фото

 на фото - ведучий Олександр Скічко

Хто такий тамада?

Тамада на весілля - звичайно, на пострадянському просторі посада набагато зрозуміліша. Він прийшов веселити народ, запрошуючи гостей то до столу, то на танцпол, то закликаючи брати участь в активностях. Нерідко тамада відомий своєю наполегливістю (хочете чи не хочете ви брати участь в конкурсах - не дуже важливо, все одно будете), нав'язливістю - надлишок інтерактиву (розваг, діалогів), гумором нижче поясу - головне, що відлякує більшість молодят. І все ж, це стосується не кожного тамади. Адже є й такі, які дійсно багато жартують, іноді нескромно, але це добре сприймається і подобається. Тамада з почуттям міри - нітрохи не гірше модного ведучого.

Важливо розуміти, що є весілля, наприклад, банкет на все село, яким просто критично потрібен саме тамада: людина-веселун, живчик, який не дасть нудьгувати жодній душі.

ведущий назар бийчук фото

 на фото - ведучий Назар Бійчук

Хто такий ведучий на весілля?

Ведучий на весілля - це більш тонкий в манері ведення, більш стриманий в плані інтерактиву, акуратний в висловлюваннях професіонал. Він координує свято в потрібному напрямку, контролює те, що відбувається, надає слово гостям для привітань, згідно з планом. Хороший ведучий цінує оригінальність, індивідуальний підхід до пари, намагається здивувати якісним гумором, стежить за трендами: його тексти повні актуальних тем.

Весілля в європейському стилі, святкування, на яке запрошені не тільки найближчі, але і багато знайомих, вищих за статусом в професійній сфері, а також гості з інших країн, не обійдеться без хорошого ведучого, який зважує кожне слово.

Кого б ви не вибрали, в якому місці і стилі не проводили б своє свято, пам'ятайте: головне - знайти справжнього професіонала. Хороший спеціаліст - тамада він або ж ведучий - повинен вміти зацікавити аудиторію, утримувати увагу, координувати свято і його етапи.


Успіхів у пошуках!

Кількість переглядів: 1195
Дата редагування: 2019-07-24

Сподобалась стаття? Поділись з друзями!

Схожі статті

Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies у своєму браузері. Дізнатись більше

Я погоджуюсь