Вхід Реєстрація

Весільна атрибутика: як зберегти спогади про весілля

Закохані старанно підшукують оригінальні дрібниці, предмети і прикраси для оформлення весілля. Але цінність цих чарівних речей часто залишається недооціненою. Скринька для грошей відправляється служити комусь іншому, листівки, які супроводжують подарунки, закидають в шухляду. Спробуйте інакше поглянути на символічний декор, який ви замовили для свого унікального торжества: весільна атрибутика, а також фото та відео - це найкращий спосіб запам'ятати важливий день в дрібницях! Розповімо, в яких весільних аксесуарах живуть спогади і чому їх варто зберегти.

Весільна клятва, фон для фотозони, зони церемонії ідеї

Живі спогади про весілля: фото і відео

Замовлення послуг професійного фотографа і відеограф дає вам найцінніше - моменти, зафіксовані з точністю і реалістичністю! Не варто залишати фотографії та відео на флешці: діліться ними з друзями і близькими і подбайте про те, щоб частина кадрів стала цілком матеріальними спогадами про весілля.

Фотокнига для молодят

Досі зберігаєте весільні фотографії в електронному вигляді? Саме час довести справу до кінця. Перегляд численних і багато в чому повторюваних електронних знімків стомлює, а от створення красивого фотоальбому або фотокниги дозволяє відібрати і красиво розташувати на сторінках кращі кадри! Оформіть пам'ятний альбом в стилі і кольорах свого свята, підібравши цікавий дизайн обкладинки.

Весільна фотокнига фото

Фотокниги для гостей

Багатьом важко дається вибір фотографій для головного альбому, що вже говорити про відбір і надсилання знімків з гостями! Пам'ятайте, спогадами приємно ділитися, особливо - з найріднішими і близькими. Популярне рішення - виготовити не тільки весільний альбом для молодят, але і міні-фотокниги для деяких гостей - батьків, свідків, бабусь і дідусів! Туди обов'язково додайте свої кращі портрети, загальні знімки - з усіма гостями, а також - персонально для кожного одержувача - фото з ним.

Фотокниги для гостей: мінібук фото

Рамки з фотографіями в стилі інтер'єру будинку

Якщо вам подобається, коли будинок прикрашений фотографіями, обов'язково реалізуйте цю ідею після весілля. Кращі спільні фото можуть прикрасити стіни вітальні або спальні. Підберіть стильні рамки під свій інтер'єр - можливо, це буде рамка-колаж, зроблена на замовлення, диптих або триптих із серії знімків.

Фоторамки з фотографіями з весілля: ідеї для дому

Електронна фоторамка

Зручне і сучасне рішення - використовувати для демонстрації яскравих весільних моментів електронну фоторамку. Багато моделей даного гаджета дозволяють транслювати і відео, тому в такому форматі ви зможете увічнити не тільки фотосесію, а й весільний кліп. Насолоджуйтесь важливими моментами в будь-який зручний час!

Електронна рамка для фотографій фото

Фотодрук на магнітах

Зробивши прекрасний подарунок гостям свого свята - миттєвий друк спільних фото - не забудьте зберегти кілька магнітів з рідними і для себе. Обговоріть з фахівцями, які будуть втілювати ідею на святі, дизайн фотосувенірів. Тоді магніт не залишиться забутим в шухляді, а гідно прикрасить не тільки вашу кухню, але і холодильники ваших близьких!

Миттєвий друк фото, фотомагніти на весілля ідеї

Весільна атрибутика: пам'ятні речі, які варто зберегти

Для свята та здійснення традицій наречені готують чимало деталей, які узагальнено можна назвати аксесуарами для весілля. Багато з них несуть особливий сенс, а деякі навіть передаються з покоління в покоління. Збережіть важливі дрібниці, щоб в будь-який момент в пам'яті відтворити прекрасну картинку найважливішого дня!

Рушник - важливий атрибут українського весілля

Український весільний рушник з традиційною вишивкою - справжня сімейна цінність. Пари, які особливо цінують давні традиції і дотримуються всіх обрядів, використовують не тільки головний вінчальний рушник - той, що стелиться під ноги, а й інші - союзний (з'єднує руки молодих під час вінчальної церемонії - в знак єднання доль), рушник для короваю, божник (для ікон). У багатьох сім'ях цей оберіг передають у спадок, нерідко розшитий рушник прикрашає інтер'єр будинку. Саме ця річ збереже для вас спогади про найпотаємніші моменти одруження, тому бережіть її!

Весільний рушник фото

Гравіювання на обручках

Обручки - найважливіше нагадування про колись дані один одному клятви. Посилити значення прикрас можна за допомогою гравіювання. Освідчення в коханні, красива коротка цитата, ініціали, дата весілля - який би напис ви не вибрали, обручки з ним матимуть особливу цінність для вас!

Гравірування на весільних обручках: ідеї

Весільні клятви

Якщо на вашому торжестві церемонія була доповнена ритуалом обміну клятвами, обов'язково збережіть на пам'ять зроблені записи. Якщо ж одруження у вас попереду, додайте цю прекрасну традицію і оформіть тексти гарно. Зробити це можна на пергаментному папері, за допомогою каліграфічного письма. Тоді клятви будуть виглядати красиво і незвично, і, читаючи їх роки потому, ви знову яскраво переживете емоційну мить, коли давали обіцянку вічного кохання!

Оформлення весільних клятв фото

Аксесуари для весілля: книга побажань

Дуже популярним сьогодні аксесуаром для весілля є книга побажань. Оформити її варто так, щоб вона підходила дизайну вашого домашнього інтер'єру. Можливо, свої побажання гості залишать на платівці, а може на листках паперового дерева-аплікації, розміщеної в раму, або ж напишуть на клаптиках паперу, перетворивши записи на послання в пляшці - виберіть будь-яку форму, яка подобається вам! Звичайно, не варто забувати і про більш традиційні форми - наприклад, паперовий альбом з написаними побажаннями і вклеєними на пам'ять миттєвими фото гостей з вашого весілля.

Книга побажань на весілля: варіанти оформлення

Вітальні листівки з весіллям від гостей

Гості можуть не знати, чи буде на вашому святі книга побажань, але вони неодмінно захочуть написати кілька теплих фраз в листівці, що супроводжує подарунок або конверт з грошима. Збережіть ці приємні знаки уваги, так як в наш час - побажання, написані на папері - велика рідкість! Згодом, вам буде приємно потримати листівки в руках і прочитати добрі слова від дорогих вам людей.

Листівки з побажаннями на весілля від гостей: ідеї

Весільні набори: келихи, лопатка і ніж для торта

Спогади про весілля можуть бути відображені не тільки в знімках або побажаннях, але і в речах. Наприклад, у весільній атрибутиці - спеціально прикрашених келихах наречених. Красиві фужери можуть стати частиною щорічної традиції відзначати річницю весілля. Пийте вино або шампанське в знаменний день саме з них.

Весільні келихи для наречених фото

Також, поповнити колекцію пам'ятних речей можуть спеціальний ніж і лопатка - для розрізання і роздачі весільного торта. Якщо ви купили гарне приладдя для весілля або навіть замовили гравіювання для цих предметів, неодмінно збережіть їх! Але не обов'язково зберігати їх як музейний експонат: можете використовувати ніж і лопатку на всіх важливих святах сім'ї.

Приладдя, тарілка на весілля, ніж та лопатка для торта фото

Подушечка для обручок

Вишукана церемонія одруження також вимагає покупки або створення особливих весільних прикрас. Найважливіше місце серед них займає подушечка для обручок, коробочка і т.п. Якщо цей аксесуар був виготовлений не з живих квітів, рослин або моху, обов'язково збережіть і його!

Якщо подушечка просто стане милим нагадуванням про святковий день, то коробочку після церемонії можна використовувати для зберігання прикрас.

Подушечка, коробочка для обручок ідеї

Монограма

Популярний декоративний і концептуальний тренд на сучасних весіллях - створення монограми                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                              . Як правило, її складають з ініціалів нареченого і нареченої, а виготовляють з дерева. Альтернатива класичній монограмі на весілля - неонова вивіска з будь-яким бажаним написом - красивою фразою, датою весілля і т.п. І класичний напис і ультрасучасний - неоновий - можуть прикрасити ваш                                                                                                                                   домашній інтер'єр після весілля. Погодьтеся, така річ точно стане відмінним нагадуванням про подію.

Весільні монограми в домашньому інтер'єрі фото

Іменні вішаки для одягу

І серед побутових предметів знайдуться відмінні речі, які варто зберігати і використовувати після дня весілля. Серед них - спеціальні вішаки, з іменами або написами - "наречений", "наречена". Зазвичай, їх замовляють для фотосесії. Але це - зовсім не одноразовий предмет. Кожен раз, відкриваючи шафу і бачачи такий аксесуар, ви будете усміхатися приємним спогадам!

Іменні вішаки для одягу на весілля: ідеї

Брелоки та інші подарунки гостям

Продумуючи і замовляючи маленькі подарунки-компліменти для гостей весілля, не забудьте виготовити екземпляр і для себе. Особливо, якщо це пам'ятні речі - наприклад, брелок з датою весілля і вашими іменами, чашки, еко-сумки і т.п. Зберігайте і використовуйте ці особливі речі з задоволенням.

Брелоки для ключів з датою весілля, ініціалами фото

Як бачите, весільна атрибутика робить яскравим і незабутнім не тільки довгоочікуваний день одруження, але і дарує чимало приємних спогадів після торжества. Будьте креативними, підбираючи прикраси та аксесуари для свята: так ви зможете поповнити наш список своїми - унікальними і прекрасними предметами!

Кількість переглядів: 1688
Дата редагування: 2020-06-03

Сподобалась стаття? Поділись з друзями!

Схожі статті

Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies у своєму браузері. Дізнатись більше

Я погоджуюсь