Вхід Реєстрація

Веселі та смішні конкурси для гостей весілля

Хіба можливе весілля без веселих і цікавих конкурсів? Звичайно, у всьому варто знати міру. Але саме завдяки цікавим конкурсам гості можуть дізнатися один одного трохи краще, а наречені, нарешті, розслабитися на власному торжестві.

Навіщо потрібні весільні конкурси?

Конкурси - це безпрограшна розвага для будь-якого весілля. Головні цілі їх проведення - подарувати радість, веселощі та гарний настрій усім присутнім. Не варто силою залучати до участі всіх гостей поспіль: підготуйте оригінальні варіанти, і гості самі почнуть проявляти ініціативу.

У кожній окремій забаві не повинно брати участь занадто багато людей, оскільки через це вона стане менш смішною, цікавою та веселою. Ви дуже допоможете своєму ведучому, якщо підкажете, кому з гостей які веселі конкурси припадуть до душі. Тоді тамада зможе стимулювати ваших друзів і близьких, запрошувати їх особисто взяти участь в забаві. Пам'ятайте, гості на весіллі так само важливі, як і наречені, тому Ви повинні постаратися розважити їх максимально цікаво! А ми вам в цьому допоможемо - своєю добіркою конкурсів на весілля.

конкурси на весіллі

Смішні конкурси на весілля з переодяганням

Весільні конкурси повинні бути різноманітними! Один з найпопулярніших видів - це змагання із задіянням одягу. Ось кілька смішних ідей:

Конкурси для дорослих гостей весілля

Конкурси для дорослих - це веселі розваги, які повинні бути доречними. Якщо на вашому святі зібралася дружна компанія, немає причин соромитися - задійте арсенал пікантних ідей.

поцілунок молодят фото смішне

Оригінальні конкурси на весілля

Для тих, хто не хоче повторюватися, копіюючи розваги зі свят друзів і рідних, є незвичайні конкурси на весілля.

Цікаві і смішні конкурси "Дівчата проти Хлопців"

Дівчата проти хлопців - улюблена тема для розваг на будь-якому святі. Ми підібрали кілька класних конкурсів, які дозволять позмагатися і вашим гостям.

жених з тестем смішне фото

Веселі конкурси на весілля

Весело і просто - ось ідеальний рецепт гарного конкурсу на весілля. У цьому ключі пропонуємо вам кілька ідей на вибір.

Як відомо, весілля не відзначають, а грають, тому без конкурсів - це вже зовсім інший захід. Забезпечте запрошеним прекрасний настрій, вибравши кілька кращих з нашого списку. Включіть їх у свою програму розваг і веселіться від душі!

Конкурсами будуть захоплені всі гості, незалежно від покоління. Попросіть Вашого ведучого зробити розважальну програму максимально різноманітною.

На нашому сайті, в розділі «Ведучий на весілля» Ви зможете знайти крутого тамаду, ознайомитися з його портфоліо, відео та фото зі свят, які він проводив. З надійним помічником вашій програмі розваг на весіллі успіх забезпечений!

 
Кількість переглядів: 88793
Дата редагування: 2019-07-19

Сподобалась стаття? Поділись з друзями!

Схожі статті

Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies у своєму браузері. Дізнатись більше

Я погоджуюсь