Вхід Реєстрація

Підготовка до весілля і обов'язки нареченого

Головна помилка нареченої під час підготовки до весілля - непереборне бажання організовувати і координувати абсолютно всі процеси. Запитайте себе і постарайтеся відповісти щиро: чи так ви уявляли період очікування весілля? Є один секрет, який дозволить вам відчути себе трохи вільнішою: подумайте, що потрібно на весілля і які обов'язки можна делегувати своїй другій половинці. Довіртеся коханому, а ми підкажемо, що саме включити в обов'язки нареченого!

Домовленості з весільними фахівцями

Звісно, вибір весільних фахівців ви повинні зробити разом, а каталог порталу Hot Wedding вам в цьому допоможе. Після того як зустрічі проведені і вибір зроблений, можуть виникати додаткові моменти - узгодження деталей програми, місць фото- і відеозйомки, доставки декору, квітів, солодощів і т.д. Нехай в обов'язки нареченого увійде координація цих етапів підготовки до весілля: телефонні дзвінки, фінансові питання, пошук заміни професіонала в непередбачуваній ситуації - зі стресовими моментами краще впорається ваш чоловік!

планування весілля нареченого

Списки гостей і розсадка рідних і близьких нареченого

Якщо ваше весілля пройде не у вузькому колі близьких родичів, дозвольте нареченому самостійно скласти список гостей зі свого боку і визначити, хто з ким повинен сидіти поруч або за одним столом. Мабуть не ви, а саме він краще знає, хто з ким ладнає, а хто хотів би уникнути необхідності тісно спілкуватися. Єдиний нюанс: якщо бюджет свята чітко обмежений, радимо разом вирішити, кого можна не запрошувати на весілля.

Підготовка весілля: вибір музики

Якщо флористика та декор - це сфера повноважень нареченої, то вибір музики можна сміливо включити в обов'язки нареченого (звичайно, якщо він її взагалі слухає). Постарайтеся заздалегідь разом скласти вимоги до виконавця - вокаліст, дует або кавер-група, жіночий або чоловічий вокал і т.п. А далі дайте повну свободу коханому: нехай він відбере список колективів, які підходять за ціною та іншими зазначеними характеристиками. Подивіться промо-ролики і домовтеся про зустріч з кращими!

Весілля: підготовка алкогольної карти свята

Швидше за все, ваш чоловік краще розбирається в алкоголі, так чому б не доручити йому цю задачу? Все що потрібно для весілля в плані формування барного меню - правильно провести розрахунок алкоголю і визначитися з марками. Безсумнівно, крім вибору міцних напоїв, ваш наречений впорається із завданням з вибору алкоголю для фуршетного столу (наприклад, для козацького столу) - визначиться з пивом, сидром, елем.

алкогольна карта на весіллі

Що потрібно на весілля: вибір автомобіля і транспорту для гостей

Ще одне завдання, яке точно під силу нареченому - це вибір весільної машини і транспортна логістика заходу. Нехай авто вибере ваш коханий: весілля - найкращий привід реалізувати його давню мрію - наприклад, покататися на ретро- або спорткарі. Разом можете вибрати декор для весільного автомобіля. Не надто цікавим для нареченої, але вкрай важливим етапом підготовки до весілля є вибір транспорту для гостей і складання графіка/маршруту його руху. Нехай ваш чоловік візьме на себе цю місію, погоджуючи деталі з розробленим таймінгом торжества.

весільний автомобіль

Програма розваг для приїжджих гостей

Поки наречена займається власним образом, запрошеннями, картками розсадки і бонбоньєрками, виріште питання, на яке у неї точно не вистачить часу! Мова про дозвілля ваших особливих гостей, які приїжджають з іншого міста або країни. Ймовірно, вони прибудуть заздалегідь, а значить треба буде допомогти їм спланувати вільний час: домовтеся про екскурсію, подбайте про те, щоб купити все необхідне для welcome bag, включаючи sim-карту і аптечку (список для корисного подарунка складіть разом з коханою). Не пропустити нічого важливого вам допоможе наша стаття про комфортне розміщення приїжджих гостей.

Вибір одягу для образу нареченого

Ми знаємо, що далеко не всі дівчата підуть на це - довірити вибір весільного костюма нареченому. І, тим не менше, якщо зі смаком у вашого коханого все прекрасно, обговоріть деталі образу і дозвольте йому самостійно вибрати все необхідне. Таке рішення піде на користь вашим стосункам!

Підготовка весілля: технічні моменти

Ось вже в чому брати участь нареченій зовсім необов'язково, так це в домовленостях щодо додаткового світла і звуку. Нехай в обов'язки нареченого увійде контроль за технічною стороною свята. Звичайно, молодий не повинен налаштовувати апаратуру, але зате саме він може знайти відповідальних професіоналів.

моменти підготовки весілля

Як підготуватися до весілля: технологічний аспект

Якщо ви хочете зробити своє свято прогресивним і цікавим, використовуйте сучасні комп'ютерні технології. Ваш наречений непогано розбирається в цьому? Ось і чудово! Довірте йому налаштування весільного сайту, обробку фото, активно задіюйте коханого в створенні електронних запрошень для гостей і розсилці електронних листів з важливою інформацією!

 

Як ми переконалися, підготовка до весілля включає в себе чимало справ, які наречена може довірити нареченому. Дайте коханому зрозуміти, що довіряєте йому в серйозних питаннях, і він буде намагатися перевершити ваші очікування!

 

Кількість переглядів: 1332
Дата редагування: 2019-07-23

Сподобалась стаття? Поділись з друзями!

Схожі статті

Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies у своєму браузері. Дізнатись більше

Я погоджуюсь